Facebook

Світлодіодні led модулі

Світлодіоди є напівпровідниковими приладами, які здатні випромінювати некогерентне світло за допомогою пропускання електричного струму. Сучасні led модулі складаються з напівпровідникових кристалів, які розташовані на підкладці корпусу і мають контактні висновки, а також оптичну систему. Сьогодні виробники випускають такі світлодіоди, які вже мало схожі на початкові конструкції.

 

Основні параметри led модуля

Можна виділити декілька параметрів світлодіодів:

  • Тип корпусу.
  • Показники робочого і типового струму.
  • Потужність робочої напруги.
  • Колірні особливості світіння. Сюди можна віднести загальну довжину хвилі.
  • Максимальний кут рассеванія світла.

Led модулі необхідно обов'язково живити необхідною потужністю струму, тому що це напівпровідниковий прилад. Під час виробництва застосовуються такі компоненти, як галій, алюміній, фосфор, а також індій.

Вважається, що світлодіоди - це довговічні конструкції, які не будуть ламатися. Але ця думка помилкова і не відповідає дійсності. Led модулі повинні пропускати невелика напруга струму, щоб повільно зношуватися. Велика кількість людей ігнорують цю вимогу, тому світлодіоди швидко перегорають і виходять з ладу. Найкраще купувати менш потужні модулі, які працюють близько 50 000 годин і не швидко зношуватися.

Якщо людина зауважив, що яскравість світлодіодів почала знижуватися, то це говорить про їх старінні. Необхідно подбати про придбання нових led модулів. Як виявилося, то світлодіоди вважаються єдиним джерелом світла, який здатний створити необхідну яскравість. Показники енергоспоживання електрики складають 10 відсотків, на відміну від звичайних лампочок. Це говорить про економності представлених конструкцій, що є важливим у наш час. Led модулі не оснащуються скляними колбами або нитками розжарювання, тому вони є максимально міцними, надійними і безпечними у використанні.

в Все для дому Переглядів: 2017 Коментарів: 1
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Іра Субота, 12 грудня 2015

    Такі лампочки світять класно звичайно, але й перегорають дуже часто. Тож ця вся економія лише на словах:(

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 19 січня 2019