Facebook

Міжкімнатні двері в інтер'єрі: різновиди та стилі

Сучасне поняття ремонту має куди більш глибокий зміст, ніж якихось десять-п'ятнадцять років тому. Сьогодні навіть найменші деталі, такі як, наприклад, дверні ручки, підбираються по стилю. Що вже говорити про міжкімнатні двері, сьогодні це такий же важливий елемент інтер'єру, як і шпалери, підлогове покриття або меблі. Зайшовши в магазин дверей, перед нами постає непросте завдання вибору, адже виробники дійсно радують асортиментом і діапазоном цін.

Яку конструкцію вибрати?

Потрібно вибирати якісні двері із хорошими замками, щоб потім не користатися экстренным открыванием дверей Одесса, яке вам знадобиться у випадку, якщо заклинило замок або ж ви загубили ключі.

Двері можуть легко стати особливістю інтер'єру вашого будинку, адже деякі з них можна сміливо назвати витвором мистецтва. Перше, що необхідно зробити - це визначитися з типом міжкімнатних дверей. Варіантів може бути декілька.

  • Орні. Класичний варіант, який підходить для будь-якого інтер'єру. Можуть бути одно- або двостулковими. Недолік такої двері в тому, що при відкритті вона займає більшу частину простору.
  • Розсувні. При обмеженій площі кімнати це ідеальний варіант. Вони можуть бути відкатні (від'їжджаючи по спеціальному механізму в сторону), двостулкові (відкриваються в дві сторони) і касетні (при відкриванні ховаються в стіну, чим суттєво економлять простір).
  • Хитні. Досить рідкісний, але цікавий варіант. Така двері відкриваються в обидві сторони, подібно до тих, що встановлені в метро.
  • Рото-двері. Для того щоб відкрити такі двері, її потрібно потягнути на себе, а потім зрушити убік.

Підбираємо по стилю

Яка кількість дверей ви б не купували, в скількох кімнатах їх не встановлювали, їх стиль і висота повинні бути однаковими. Хоча сучасні дизайнери допускають різні кольори і варіанти обробки.

  • Класика. Для класичного інтер'єру вибирайте міжкімнатні двері з дерева природного кольору. Класика увазі чіткість і простоту, тому краще зупинити вибір на дверях з фільонками, які створять простий малюнок, що відмінно вписується в класику.
  • Hi-tech. Блиск і простота - головні характеристики стилю hi-tech. Підходящої обробкою для міжкімнатних дверей в такому випадку стануть алюмінієві, пластикові або скляні вставки. Колір повинен бути насиченим.
  • Модерн. Для даного стилю характерна наявність кованих предметів інтер'єру, часто квіткового або морського стилю. Можна вибрати просте полотно, прикрасивши його кованими ручками.

Вибрані вами двері будуть служити елементом інтер'єру для вашого будинку не один рік, а тому варто ретельно продумати весь дизайнерський ансамбль, не забувши приділити увагу такій характеристиці як матеріал.

в Вікна і двері Переглядів: 2776 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 31 жовтня 2020