Facebook

Що робити якщо пральна машина тече?

Якщо пральна машина тече, то перша думка, яка зазвичай приходить в голову, - ну все, гряде дорогий ремонт або покупка нової пральки. Але насправді це не привід для паніки, можливо, проблему буде легко усунути - головне знайти причину.

Зазвичай самі власники винні в тому, що з пральної машини стався витік води. Одна з найпоширеніших причин підтікання води з пральки - велика кількість піни від миючого засобу, який насипали в надлишку.

Можливо вас зацікавить якісний та швидкий ремонт стиральных машин Занусси, якщо ви є власником пральної машини саме цієї марки.

Що утворюється від такої кількості порошку піні в замкнутому просторі просто нікуди подітися, тому вона шукає будь-які шляхи для виходу. Пам'ятайте, що переборщувати з миючими засобами - значить шкодити своїй пральній машині.

Добавляйте порошки відповідно з керівництвом по експлуатації пральної машини, а також завжди читайте рекомендації на упаковці самого миючого засобу.

Також є особливе правило: більше порошку потрібно при пранні в жорсткій і холодною воду, а менше - у м'якій і теплій.

Ще однією причиною того, що пральна машина тече, є використання при пранні агресивних хімікатів, до складу яких входить хлор.

Вони можуть викликати корозію, яка роз'їдає деякі вузли пральної машини, а також сприяють появі тріщин у відсіку для миючих засобів - звідти і підтікає вода.

Інші причини витоку води з пральної машини

1 Поспостерігайте, на якому етапі відбувається витік води. Якщо пральна машина протікає при зливі води, то причина тому може бути розгерметизація шланга в місці його підключення або ж порушення його цілісності.

Ретельно огляньте шланг: немає на ньому тріщин, розривів - словом, того, що могло б викликати текти. Якщо ви виявили якусь проблему зі шлангом, лагодити його для подальшої експлуатації не рекомендується щоб уникнути повторення ситуації, пов'язаної з витоком води. Тут потрібна заміна шланга - це недорого коштує і досить просто робиться.

2 Якщо зі шлангом порядок, зверніть увагу на манжету люка барабана. Як правило, якщо манжета зношена, має пошкодження або деформована, то навіть при закритому люку з дверцят буде підтікати вода. Це відбувається через нещільно прилягає гуми, а спостерігати текти можна навіть на першій стадії прання.

Такий ефект також може бути якщо на манжету налипнуло багато бруду і/або залишків миючих засобів. Перш ніж міняти манжету, спробуйте її просто як слід почистити (але без агресивних миючих засобів - вони можуть роз'їсти матеріал).

3 Ще однією причиною течі з пральної машини може бути некоректна робота насоса. Щоб виключити або підтвердити таку здогадку, насос потрібно оглянути на предмет деформації ущільнювача і наявності іржі і вапняних відкладень.

Щоб витягти насос і оглянути його, потрібно провести більш складні маніпуляції, ніж ті, які були потрібні для діагностики попередніх проблем.

Для цього вам потрібно володіти деяким досвідом у поводженні з технікою або ж звернутися до майстрів для діагностики і, можливо, заміни/ремонту насоса.

в Все для дому Переглядів: 2260 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 21 жовтня 2018