Facebook

Маленька квартира - не привід для суму

Як здорово бути володарем просторої, світлої квартири. Мати можливість запрошувати нескінченну кількість друзів і рідних. Влаштовувати гучні, грандіозні вечірки. Мрії мрії…

Якщо ваша мрія поки що не здійснилася, то не варто впадати у відчай і сумувати, нехай навіть якщо ви власник невеликого гніздечка, схожого на пташиний шпаківню. У деяких і цього немає. Краще включите фантазію і подумайте, як маленьке приміщення перетворити в затишну квартиру, що тішить око.

Дозвольте дати вам кілька порад по дизайну маленької квартири. Звичайно, змінити метраж вам не під силу, але зробити так, щоб квартира візуально здавалася більше і комфортніше, можна.

Для початку необхідно визначитися з покриттям підлоги і стін і бажано вибрати для них єдиний колір і фактуру. Не будемо оригінальними, сказавши, що світлі тони візуально розширюють простір. Якщо раптом ви є прихильником темних, глибоких тонів, то сміливо використовуйте такі відтінки. Зрештою ви маєте право бути власником оригінального житла.

Друзі сайту: на сторінці http://intergal-bud.com.ua/ua/contacts/kiev/ ви можете дізнатися більше про компанію Інтергал Буд, яка займається нерухомістю на професійному рівні вже багато років.

Висота стелі грає величезну роль в квартирі, особливо в маленькій. Якщо стеля спочатку високий, то проблем не виникає. Якщо ж він не дотягує до ідеалу, то доведеться штучно збільшувати висоту стелі. Як? Ми вам підкажемо.

Дизайнери рекомендують збільшувати висоту стелі нехитрим прийомом, необхідно всього лише вибрати шпалери або фарбу на тон світліше, ніж стіни, а також використовувати матеріали однієї фактури.

Також збільшує простір маленької кімнати точкове освітлення, наприклад, по периметру стелі. Таким чином створюється ілюзія простору і сонячного світла.

Для збільшення простору відмовтеся від зайвих деталей, які обтяжують маленьке приміщення. Нехай ваш будинок буде функціональним, але не перенасиченим.

Кращим стилем для інтер'єру маленької квартири є стиль мінімалізм. Цей стиль до нас прийшов з Японії, де люди не зберігають старі речі, а періодично позбавляються від них. І правильно роблять. Викинувши стару річ і купуючи нову, ви як ніби починаєте своє життя з чистого аркуша.

Як не парадоксально це звучить, але маленьку квартиру краще обставити однієї великої деталлю, ніж встановити десять маленьких меблевих елементів. Нехай краще у вас буде один великий диван, але він стане ключовою, центральною деталлю інтер'єру квартири.

Щільні, темні штори на вікнах краще замінити на жалюзі світлих тонів або рулонні штори, так простір маленького приміщення буде здаватися трішки більше.

Використовуйте будь-яку площину квартири, щоб розмістити речі. Нехай буде зайнята не тільки горизонтальна поверхня простору, але і вертикальна. Повісьте полиці до стелі, встановіть високий шафа-купе. Причому на верхніх поличках краще розміщувати речі, якими ви користуєтеся від випадку до випадку.

Вбудовані шафи із дзеркальною поверхнею, розсувні міжкімнатні двері, скляні перегородки та інші нехитрі прийоми допоможуть розширити межі вашого невеликого житлового приміщення і доведуть, що маленька квартира - не привід для розладу.

в Все для дому Переглядів: 2918 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022