Facebook

Сучасні мостові крани від провідного українського виробника

Підприємства будівельної індустрії, ливарні, механічні, плавильні, складальні та інші цехи виробничої галузі, а також великі складські комплекси потребують потужних вантажопідйомних машин для розвантаження, навантаження та транспортування важких (і часто негабаритних) вантажів.

Сучасний мостовий кран https://kzpto.com.ua/krany-mostovye/ може забезпечити високий показник вантажопідйомності, та організувати надійне транспортування будь-яких вантажів.

мостовий кран

Провідний український виробник - Київський завод підйомно-транспортного обладнання виготовляє однобалочні та двобалкові кранові установки на базі ДЕСТ 27584-88. У цьому документі зазначені основні технічні умови, яким повинні відповідати всі вироблені вантажопідйомні механізми даного типу.

Мостові крани від КЗПТО - особливості та переваги

Масивні конструкції кранових агрегатів мостового типу комплектуються багаторежимними двохрейковими візками. Їх вантажопідйомність може складати до 50 тонн. Вони оснащуються зручною тельферною системою, яка здійснює автоматичний підйом, опускання та переміщення вантажу.

Також використовуються кінцеві балки опорного та підвісного типу. При виборі підвісного варіанту утворюється більш велика за площею робоча зона, що дозволяє організувати повний виробничий цикл навіть в обмежених цехових просторах.

Прогоновий міст вантажопідйомної машини має високу механічну міцність і підвищену межу витривалості. Може активно і безпроблемно використовуватися в широкому температурному діапазоні - від -40 до +40 °C, а при пожежобезпечних модифікаціях - до 300 °C.

Варто відзначити, що в якості основних приводних пристроїв Київський завод ПТО використовує мотор-редуктори італійського та болгарського виробництва. Вони відрізняються тривалим експлуатаційним терміном (майже 20 років), надійною роботою електродвигуна, а також безпечним і плавним пересуванням пролітної балки.

Крім цього, вантажопідйомний агрегат мостового типу комплектується:

 • кінцевими вимикачами;
 • токопідводом;
 • підйомними приводами;
 • додатковим електроустаткуванням;
 • кабіною оператора-кранівника (за бажанням замовника).

Купити кран мостового типу стандартної комплектації або замовити кранову техніку за індивідуальним ТЗ можна через офіційний сайт заводу. Для цього необхідно заповнити опитувальний лист. Далі забезпечується комплексне обслуговування:

 • розрахунок вартості вантажопідіймального крана за індивідуальним проектом;
 • проектування крана мостового типу;
 • виготовлення окремих елементів;
 • доставка всіх комплектуючих на територію замовника;
 • вивантаження та монтаж підіймально-транспортного агрегату;
 • пуско-налагоджувальні роботи і введення крана в експлуатацію;
 • сервісне обслуговування кранового обладнання.

Клієнти КЗПТО при відсутності оборотних коштів можуть купити кранову вантажопідйомну техніку в розстрочку або ж взяти її в лізинг. Графіки виплат складаються індивідуально, за домовленістю сторін. Враховуючи те, що ціна крана мостового виробництва Київського заводу ПТО в середньому трохи нижче, ніж вартість кранової техніки з аналогічними параметрами, що випускається іншими вітчизняними підприємствами, то можна зробити висновок: це найвигідніший варіант покупки кранових установок в Україні.

Подробиці на заводському сайті - https://kzpto.com.ua

в Обладнання Переглядів: 487 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 23 березня 2019