Facebook

Гомогенний лінолеум

Гомогенний лінолеум відноситься до категорії комерційного підлогового покриття, у якого є безліч переваг. Це - довгий термін служби (до 30 років), поліпшені гігієнічні властивості, безпеку і простота в обслуговуванні, зносостійкість. Для виробництва гомогенного покриття підлоги використовуються останні новітні розробки і будівельні технології. Даний вид лінолеумного покриття характеризується відмінною якістю матеріалу і різноманітністю вибору виробників як вітчизняних, так і зарубіжних.
Підлогові гомогенні покриття в основному застосовуються в приміщеннях з великим навантаженням і з високою прохідністю. Це можуть бути різні громадські приміщення.

До речі, на сайті https://linoleum-sklad.ru/linoleum-gomogennyj ви можете придбати якісний та довговічний гомогенний лінолеум за найкращими цінами вже зараз.

Гомогенне покриття для підлоги використовується в дитячих установах (садах і школах) і в громадських закладах (ресторанах, кафе, супермаркетах, магазинах). А також в лікувальних центрах (поліклініках, лікарнях) і в адміністративних офісах, молодіжних центрах і т.д.

Гомогенний лінолеум однорідний за своєю структурою по всій ширині і глибині полотна. В основу гомогенного лінолеумного покриття входять еластичний і дуже міцний полімерний матеріал, що складається з ПВХ, пластифікаторів, різних наповнювачів, пігментів і інші сполучних добавок. У виробничому процесі шляхом ступеневої багаторазового змішування цих компонентів, і далі в процесі подальшої термічної обробки отриманого полімерного матеріалу, формуються його технічні параметри (товщина і ширина полотна).

Вивчаючи ринок гомогенного лінолеуму можна побачити, що він в свою чергу ділиться на дві категорії. Перша категорія - це покриття для підлоги економ - класу. Друга - це гомогенний лінолеум еліт - класу.

До першої категорії відносяться Ambiance, Classic Imperial і Mipolam. Дані гомогенні покриття спочатку забезпечені захисною поліуретановою плівкою, яка не вимагає обробки захисної мастикою після його укладання на статеву поверхню.

До другої категорії відносяться універсальні високоякісні гомогенні покриття. Це - Mipolam GerFlor Activa (250-500), включаючи експортний варіант. Дана марка взагалі не вимагає обробки захисним шаром мастики протягом всього терміну служби.

в Все для дому Переглядів: 402 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019