Facebook

Що таке теплові завіси і як їх застосовують?

Повітряні теплові завіси є обладнанням, яке призначається для запобігання опалювальних кімнат від охолоджених повітряних мас, що проникають через відкриті двері і ворота. Головним компонентом подібного пристрою вважається вентиляція, яка створює швидкісний потік повітря і утворює непомітну для людського ока повітряну перешкоду.

Вона не дозволяє теплим повітряним масам залишати межі кімнати, а холодним - проникати всередину. У спеціалізованій компанії ви можете придбати Тепловые завесы Тепломаш 5кВт за демократичною ціною.

У міру настання холодів вкрай важливо зберігати тепло в кімнатах. Однак для цього доведеться приміщення в повній мірі ізолювати, щоб тепле повітря залишався всередині. Саме для цього і використовують теплові завіси. Їх можна зустріти на торгових майданчиках, складах, а також на виробничих об'єктах і в закладах громадського харчування, іншими словами, повсюдно, де внаслідок значного потоку відвідувачів двері часто відкриваються і закриваються. Якщо ви грамотно підійдете до підбору теплового завіса, то зможете в зимову пору підтримувати в середині кімнати потрібний температурний режим, навіть якщо двері будуть постійно відкриті. У літню пору таке оснащення утримує кондиціоновані повітряні маси, виступає в якості захисту від частинок пилу і комах.

На сьогоднішній день фахівці класифікують різні типи теплових завіс, їх виділяють, враховуючи різні параметри:

  • • Довжина. Цей показник може перебувати в діапазоні від шестисот до двох тисяч міліметрів. Важливо, щоб за величиною вона відповідала отвору або ж була трохи ширше, це не дозволить холодним повітряним масам проникнути в кімнату.
  • • Потужність. Якщо ви збираєтеся встановити обладнання в приміщенні, яке добре опалюється, іншими словами, потреба в нагріві відсутня, то можна зупинити свій вибір на зразку, що характеризується мінімальним показником потужності.
  • • За методом нагріву виділять електричні варіанти і вироби з водяним нагрівом.
  • • По методу кріплення. Є зразки з кріпленням над прорізом і збоку і т.д.
в Обладнання Переглядів: 575 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 18 вересня 2020