Facebook

Головні правила вибору м'яких меблів для дому

М'які меблі є невід'ємною частиною сучасних інтер'єрів будинків і квартир. У наші дні вже важко уявити собі затишну вітальню, в якій би не було дивана. Саме тому вибору м'яких меблів варто приділити належну увагу, адже вона відіграє далеко не останню роль у створенні теплою і комфортною домашньої атмосфери.

Вибираючи м'які меблі в першу чергу варто звертати увагу на оббивку. Це обумовлено тим, що в процесі експлуатації саме вона «страждає» найбільше. Головні вимоги, що пред'являються до оббивки м'яких меблів - це практичність і зносостійкість. Також вона повинні легко очищатися від забруднень, що особливо актуально в будинках з маленькими дітьми і домашніми тваринами. На сайті https://mebelnuy.com.ua/ представлений великий вибір м'яких меблів за доступною ціною.

При цьому варто відзначити, що в даному випадку «дороге" не дорівнює «якісне». Найбільш практичним варіантом оббивки традиційно вважається флок. Меблі, мешкаючи цим матеріалом, легко очищається, зберігає свій первозданний вигляд і служить протягом багатьох років. Також можна розглянути варіант з оббивкою-чохлом - його легко зняти і випрати, після чого він знову стане, як новий. Антиподом флока є жаккард. Це красива тканина з шовковистою поверхнею, яка вимагає дуже дбайливого ставлення і регулярного догляду.

Не останню роль при виборі м'яких меблів грає і її наповнювач. Найчастіше використовуються такі матеріали, як пінополіуретан, поліефірне волокно і пружинні блоки. У кожного з них є свої переваги. Для того щоб визначитися з вибором, потрібно перевірити якість наповнювача, просто присівши на вподобану меблі. Після такого впливу не повинно залишатися ніяких вм'ятин: якісний матеріал швидко приймає своє звичайне положення.

Яким повинен бути каркас м'яких меблів? Звичайно ж, міцним. Найкращим варіантом є каркас з масиву дерева. Підходять такі міцні порід, як дуб, бук або ясен. Хвойні масиви стоять трохи дешевше, але і прослужать вони менше. Також можна віддати перевагу м'яких меблів з металевим каркасом - втілення фортеці і довговічності. Найбільш дешевий і недовговічний варіант - каркас з ДСП і ДВП.

в Меблі Переглядів: 1276 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023