Facebook

Що потрібно знати про друк на повітряних кульках

Ніхто не буде сперечатися з тим, що кулі являють собою не просто спосіб декору того чи іншого торжества. В даний час вони сприймаються як дієвий інструмент, який надає можливість просувати торговий бренд або марку. Для цієї мети активно розглядається друк на кулях логотипу компанії для подальшого поширення виробів серед передбачуваних клієнтів.

Не можна не сказати про те, що такого плану носії реклами можна роздавати всім бажаючим. Подібний підхід все частіше розглядається при проведенні численних виставок, презентацій, конференцій та інших заходів. Логотип в ненав'язливій формі доносить до цільової аудиторії необхідні дані і супроводжує захід до його завершення. Для того щоб зробити аудиторію ширше, кульки можна вручати клієнтам в якості презенту. Людина, принісши таку кульку до себе додому, познайомить з інформацією не тільки домочадців, а й тих, хто зустрічається на шляху.

Про специфіку друку на кулях

Важливо відзначити, що картинка може мати будь-яку колірну гамму. Крім того, він ні в якому разі не повинен бути одноколірним, тому що печать на шарах на увазі застосування способів, що надають можливість отримати багатобарвні вироби. Палітра замовляється за бажанням клієнта.

Для того щоб наносити логотип на кулю використовується виключно високотехнологічне обладнання, тому можна досягти зображення бездоганної якості. На кулі можна наносити різні зображення, написи вітального типу та інші малюнки.

Основні методики друку на кулях:

  • шовкотрафаретного нанесення. Друк в даному випадку може бути багато-і одноколірної - все визначають побажання звернувся. В основу може бути покладено десяток квітів, а діаметр вироби варіюється від десяти сантиметрів до двох метрів.
  • топпрінт. Застосовується для гірлянд, які збираються з кульок;
  • офсетний друк - інтерес до неї поступово згасає, оскільки малюнки, які за допомогою цього способу наносяться, пропонують не настільки висока якість. Проте цей вид друку є доступним, тому так само, як і альтернативні варіанти, користується підвищеним попитом.
в Все для дому Переглядів: 65 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 21 серпня 2019