Facebook

Брендований скотч за індивідуальним замовленням

Скотч з логотипом - ефективний засіб маркування та захисту коробок від розтину, а також підвищення впізнаваності бренду.

Фірмовий скотч набув широкого поширення серед краснодарських бізнесменів. Практично всі великі виробництва, а також організації, які користуються послугами транспортних компаній, замовляють брендований скотч.

Переваги використання скотча з логотипом від https://komplektpak.ru/scotch/skotch-s-log/:

Фірмовий скотч додатково рекламує ваш бренд. Покупець зайвий раз наголошує для себе, товар якій компанії він вибрав. Саме на таких невеликих деталях формується лояльність покупця до компанії.

Упаковка з допомогою фірмового скотчу дозволить істотно знизити ризик розкриття і підробки продукції. При цьому виробництво скотча з логотипом вигідніше для вашої компанії, ніж замовлення пакувальної гофрованої тари з логотипом.

Крім логотипу на скотчі можна вказати також і контакти компанії або іншу необхідну інформацію. Скотч з логотипом - це додатковий інформаційний носій, який часто необхідний під час транспортування і дозволяє заощадити на маркуванні товару іншими способами.

Виготовлення фірмового скотчу

Логотип наноситься на скотч за допомогою методу поверхневої флексографічного друку.

При великих обсягах замовлення можливе виготовлення фірмового скотчу методом межслойной друку (після нанесення логотипу на поверхню клейка стрічка додатково ламінується шаром поліетилену).

При першій друку логотипу виготовляється кліше. Якщо в логотипі використовується кілька кольорів (флексодрук підтримує не більше 3 кольорів), то кліше роблять для кожного кольору.

Скотч, на який наноситься логотип, може бути як прозорим, так і кольоровим (найчастіше використовується основа білого кольору).

Товщина (мікрон) і ширина фірмової стрічки варіюються в залежності від побажань замовника.

Ціна фірмового скотчу

Ціна скотча з логотипом залежить від:

  • Кількості кольорів друку (максимум трьох)
  • Ширини (зазвичай 48 або 72мм)
  • Обсягу замовлення. При оптових партіях діють значні знижки.
в Все для дому Переглядів: 187 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 24 вересня 2020