Facebook

Які бувають різновиди об'ємних рекламних букв

Вивіски з об'ємних літер - недорогий і ефективний спосіб зовнішньої або інтер'єрної реклами. Вони використовуються в інформаційних цілях, при проведенні заходів, для підвищення популярності і впізнаваності бренду, для оформлення приміщень в корпоративному стилі. Сучасні технології дозволяють виготовляти об'ємні вивіски висотою від одного сантиметра до декількох метрів і забезпечувати їх внутрішньої або контражурной підсвічуванням. Якщо Вам необхідно виконати монтаж або демонтаж об'ємних літер на висоті, то рекомендуємо спершу ознайомиться з матеріалами по посиланню.

Різновиди

Сяючі літери використовуються набагато частіше. Ними оформляють не тільки зовнішні таблички та логотипи, красиво сяючі різнокольоровими вогнями на вечірніх вулицях, а й назви магазинів у торгових центрах або зону прийому клієнтів у великих компаніях. Рекламні літери без підсвічування в основному застосовуються, якщо:

  • в місці їх установки є постійне яскраве освітлення;
  • потрібно найбільш бюджетний варіант вивіски з об'ємними літерами.

Для изготовление вывесок та об'ємних букв можуть використовуватися різні матеріали.

Пінопласт (пінополістирол)

Головні переваги цього матеріалу - невелика вага, простота обробки і низька ціна. Об'ємні букви з пінопласту виготовляються за допомогою різання струною на спеціальному обладнанні. Після цього їх шпаклюють і фарбують або покривають спеціальною плівкою, щоб приховати характерну шорстку поверхню. Сучасні оздоблювальні матеріали дозволяють надати фігурним виробам з пінополістиролу елегантний презентабельний вигляд і навіть використовувати їх у вуличних умовах. Вартість об'ємних літер з пінопласту набагато нижче, ніж з металу або акрилу, тому їх часто застосовують на самих різних об'єктах, починаючи від виставкових стендів і залів для урочистих заходів та закінчуючи зовнішньою фасадної рекламою.

Метал

Об'ємні металеві літери - це дорого, престижно і дуже красиво. Їх використовують, коли хочуть підкреслити статус і високий рівень компанії або заходи. Крім того, букви з металу довговічніше інших, тому з них часто виконують вуличні рекламні композиції. Залежно від необхідного кольору і типу контуру, для виготовлення написів і логотипів може застосовуватися нержавіюча або оцинкована сталь, латунь або алюміній. Поверхня металу може оброблятися декількома способами:

  • шліфуванням. Виходить ідеально рівна блискуча поверхня сріблястого (зі сталі) або золотистого (з латуні) кольору;
  • фарбуванням. Об'ємні букви з металу можна забарвити в будь-який колір по каталогу RAL;
  • напиленням. Наприклад, вакуумне напилення оксиду титану дає ефект позолоти;
  • обробкою спеціальними хімічними сполуками для отримання більш насичених кольорів - оксинитрида титану (кобальтово-синій) або оксидом титану (графитово-сірий).

У деяких випадках підставу об'ємних літер (задник і бічні стінки) роблять з нержавіючої сталі, лицьову поверхню закривають світлопрозорим пластиком або оргстеклом, а всередину встановлюють неонову або світлодіодне підсвічування.

Дерево

Виготовлення об'ємних літер з дерева - це один з популярних трендів сучасної інтер'єрної реклами. З їх допомогою можна підкреслити особливості приміщення, оформленого в стилі ретро, ​​прованс, еко або лофт. Написи з состаренной або покритою спеціальною фарбою деревини прикрашають зали кафе, ресторанів і торгових приміщень. Багато компаній використовують логотипи з дерева для демонстрації головної цінності свого бренду - прагнення до екологічності, натуральності та відкритості у всьому, починаючи з оформлення офісу і закінчуючи ставленням до своїх клієнтів. Для виділення таких композицій на загальному тлі часто використовується контражурним букв.

в Будівельні матеріали Переглядів: 647 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022