Facebook

Роль натяжних стель у дизайні приміщення

Натяжні стелі – це фінальна крапка у ремонті приміщення. Між тим, як і будь-який інший варіант оздоблення стелі.

Але на відміну від класичних варіантів, ПВХ плівки істотно розширюють дизайнерські можливості. За посиланням можна впевнитись, наскільки різноманітними можуть буди рішення із натяжними стелями.

Безліч кольорів, різноманітні фактури. Але будьмо послідовні і розберемось, які можливості відкриває нам ця технологія.

Як за допомогою натяжних стель створити об’єм?

Звичайно ж біла стеля разом зі світлим інтер’єром дає повітря і простір. Якщо це саме той ефект, якого ви хочете, радимо вам звернути увагу на сатинові стелі. Вони дають легкий ефект мерехтіння і м’яко відбивають світло. Матова плівка не дасть такого ефекту, а лакова – напроти створить гіперефект.

натяжні стелі харків

Візуально збільшують приміщення багаторівневі стелі. Зробити таку конструкцію можна навіть без гіпсокартону, лише з використанням натяжної плівки. Для цих цілей використовують спеціальний профіль, за допомогою якого формують рівні. Можна комбінувати різні фактури і кольори. Але частіше за все, нижній рівень – білий сатин або мат. Верхній – насичене глянцеве полотно. Такі самі правила для різних стель apply. За рахунок двох рівнів вони також створюють ілюзію збільшення висоти приміщення.

Ще один прийом, який створює об’єм – це натяжні стелі з прихованим карнизом. Штори струмують зі гори, і здається, що стеля бездонна. Схожий ефект дають колони, коли їх також оздоблюють ПВХ, яке плавно перетікає у натяжну стелю.

Світло – ще один надійний помічник, коли справи стосуються повітря, об’єму і легкості:

  • транслюцентні плівки, що перетворюють стелю на великий світильник;
  • натяжні стелі, що нібито парять у повітрі;
  • світлові малюнки за плівкою;
  • та багато інших ідей.

Щоб ваші стелі справляли враження, якого ви чекаєте, радимо знайти професійного технолога з великим досвідом. Лише за вашими побажаннями і бюджетом він детально розповість, які можливості відкриває для вас світ натяжних стель.

До уваги майбутніх власників натяжних стель

Втілення дизайнерських ідей, швидкий монтаж, зручність догляду – все це важливі бонуси. Але не варто забувати про безпеку і якість. Контролюйте усі етапи, запитуйте сертифікати якості, а якщо така можливість є, проведіть власну незалежну експертизу.

Вимагайте заключення договору і гарантійний талон. Звичайно, натяжна стеля – це штучний виріб, що проектується чітко під вас, тобто відмінити замовлення не вийде. Але, у разі виникнення спірних ситуацій, або якщо якість товарі буде неналежною, саме договір буде суттєвою перевагою у пошуку справедливості.

Тож бажаємо вам чарівних і якісних натяжних стель та легкого ремонту.

в Облицювання Переглядів: 185 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 19 травня 2019