Facebook

Чи варто ставити пластикові вікна в дитячу?

Все що стосується дітей, їх здоров'я, способу життя і оточення, викликає найбільші сумніви у батьків. Тож не дивно, адже дітям хочеться дати все найкраще і створити найбільш сприятливі умови для зростання і розвитку.

 

Пластикові вікна з грамотно підібраною комплектацією є найкращим варіантом для скління дитячої кімнати, адже вони відповідають всім необхідним вимогам:

Тепло

Найбільш важлива характеристика пластикового вікна в дитячій кімнаті - максимальна теплозахист, яка досягається правильно підібраними елементами віконної конструкції. Багатокамерний пластиковий профіль, двокамерний енергозберігаючий склопакет, два контури утеплення, якісна фурнітура.

Безпека

Безпека пластикового вікна в дитячій кімнаті має дві складові:

  • безпека матеріалу вироби, тобто його екологічність. Важко повірити, але досі існують міфи про шкідливість металопластикового профілю. Сучасні профілі «Вікнаград» не мають у своєму склад шкідливого свинцю, його замінили на безпечні сполуки цинку і кальцію.
  • безпека експлуатації конструкції. Маленькі діти активні і допитливі, тому пластикові вікна повинні стати не лише захистом від холоду і атмосферних опадів, а й виключати різного роду травми.

Саме тому пластикові вікна серії Престиж від «Вікнаград» виключають можливість самостійного відкриття вікна дитиною та убезпечують дитину від травм завдяки встановленню ударостійкого скла. Такі склопакети не розлітаються на осколки, в разі пошкодження цілісності скла утримуються в отворі завдяки спеціальній плівці.

Тиша

Для здорового сну і відпочинку дитини необхідна спокійна і тиха атмосфера в кімнаті. На жаль, у великих містах вікна можуть виходити на завантажені магістралі, трамвайні або залізничні колії, також близькість стадіону чи аеропорту може створювати надмірний шум.

Вирішити проблему надмірної шуму можна просто встановивши шумоізоляційні склопакети, які відрізняються від стандартних склопакетів використанням різної товщини стекол і різної величини міжскляного простору. Залежно від параметрів звукоізоляційного склопакета гаситься до 40% зовнішнього шуму.

Комфортне провітрювання

Свіже повітря - запорука гарного самопочуття, високої працездатності і міцного сну. Пластикові вікна в дитячій кімнаті оснащуються функцією вертикального і щілинного провітрювання. Щілинне провітрювання (мікропровітрювання) дозволить забезпечити достатній обсяг свіжого повітря в кімнаті, а батьки можуть не бояться переохолодити кімнату в зимовий період.

Аксесуари для вікон в дитячій кімнаті

Установка систем захисту пластикового вікна від відкривання маленькими дітьми обов'язкове. Вибір системи буде залежати від вашого бюджету. Ви можете встановити на всі стулки вікна спеціальну ручку, маніпуляції з якою можливі лише при наявності ключа.

Є більш зручний у використанні варіант такої ручки, який додатково оснащений кнопкою блокування. Ще один популярний варіант захисту – блокування відкривання, який монтується на стулку і дозволяє відкидати вікно на провітрювання, поворотна функція виключена.

Ще один обов'язковий аксесуар для вікна в дитячій - москітна сітка, щоб захистити кімнату від настирливих комах в літній період.

Пластикові вікна можуть стати відмінним продовженням інтер'єру дитячої кімнати. Діти люблять яскраві, життєрадісні кольори, тому рекомендуємо розглянути варіанти кольорової ламінації вікна. Широка палітра відтінків і фактур дозволить зробити вікно в кімнаті вашої дитини унікальним і цікавим.

Замовити сучасні пластикові вікна в дитячу ви можете у виробника «Вікнаград». Якість, надійність та безпечність гарантовано! Детальніше про виробника тут: https://viknagrad.com/

в Вікна і двері Переглядів: 135 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 19 травня 2019