Facebook

Робимо плановий ремонт квартири

Ну ось і настав той час, коли наша квартира вимагає проведення ремонту. Відтягувати вже просто немає сенсу. Звичайно, проведення ремонту вимагає досить солідного вкладення грошових коштів, так і за тривалістю можна розтягнути на два-три місяці. Наймати бригаду ремонтників, додаткові витрати. А грошей вистачило тільки на матеріали і на самі невідкладних заходів, так що доведеться все робити своїми руками.

І тут виникає головне питання, а з яких робіт варто почати? Відповідь досить проста, в першу чергу виконуються найбрудніші і пилові роботи. Але і продумати їх треба з особливою ретельністю, щоб не переробляти кілька разів, в цьому допоможуть спеціалісти сайту Rhombus Design. Щоб потім, по свіжій штукатурці не прокладати електропроводку з обов'язковим штроблення стін.

Ну а які роботи нам належить виконати?

  • Швидше за все - вирівнювання стін, стель і відкосів;
  • Часткова, і якщо буде потрібно, то повна заміна електропроводки замість старої і зношеної, з одночасним виконанням робіт по установці нових гнізд для розеток і перемикачів;
  • Якщо є бажання і дозволяють фінансові кошти - то, разом з радіаторами опалення бажано замінити водопровідні труби і труби опалення;
  • Можливо, квартира нам дісталося в будинку ще радянського виробництва, то скоріше за все є необхідність замінити міжкімнатні та вхідні двері, а також і вікна.

Починати ремонт необхідно з найгучнішою і курній роботи - заміни електричної проводки. Велика ймовірність, що для цього доведеться руйнувати стіни. На початку роботи треба ретельно продумати, де у вас будуть розташовуватися гнізда під розетки і перемикачі. У ванній та коридорі є необхідність зробити додаткові гнізда, щоб в подальшому не довелося використовувати подовжувачі та трійники. Необхідно передбачити виходи для інтернету і ТБ.

При заміні радіаторів опалення, оптимальним варіантом їх установки буде з'єднання на зганяннях. Радіатори варто підібрати сучасні, на яких є можливість регулювання тепла в квартирі.

Коли ми зробили всі монтажні роботи, то сміливо можна приступати до вирівнювання стін і стель, як радить сайт https://rhombus.design/. Тут основна робота буде спрямована на збереження геометрії кутів і вирівнювання стін. Необхідно ретельно закрити місця штробления. Після цього можна сміливо встановлювати розетки і перемикачі. Тільки після цього приступаємо до монтажу вікон і дверей. Робиться це після вирівнювання стін, щоб чітко витримати всі необхідні розміри.

Ось і все, всі необхідні основні роботи ми виконали. Тепер залишається тільки поклеїти шпалери і занести меблі. Всі роботи можна виконати власними руками, звичайно, для цього буде потрібно додатковий час і спеціалізовані інструменти. Але на дворі криза і є необхідність економії коштів.

в Все для дому Переглядів: 990 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 11 липня 2020