Facebook

Міфи про жалюзі

Сьогодні способів прикрасити будинок і зробити його затишним у людей набагато більше, ніж ще десять років тому. У спеціалізованих магазинах зустрічається безліч товарів, які слугують цій меті. Наприклад, жалюзі. Вони повільно, але вірно відбирають пальму першості у традиційних фіранок. І це логічно, адже переваг у таких виробів дійсно чимало.

Набридло постійно розсовувати і завішувати штори, а влітку страждати від спеки, яку приносять сонячні промені? Спробуйте знайти жалюзи на заказ Днепр на сайті proem.in.ua. Вибір досить великий, оптимальний варіант зможе підібрати кожен.

Європа почала користуватися жалюзі досить давно. А в Україну новинки приходять набагато повільніше. Недовірливий наш народ довго роздумує, перш ніж купити новий пристрій, зважує всі його плюси і мінуси. Так сталося і з жалюзі. Чутки, думка деяких людей, недостатньо добре знайомих з цими виробами, породили навіть кілька міфів. Спробуємо розглянути і проаналізувати основні.

Жалюзі купують тільки для офісу. Дійсно, класичні світлі ламелі непогано виглядають в робочих приміщеннях, освітніх, медичних установах. Але це не означає, що з таким же успіхом жалюзі не можуть прикрасити квартиру або котедж. Виробники випускають продукцію з різних матеріалів, забарвлену в різні кольори. Є предмети з натурального дерева, тканини, полімерів. Для будь-якого дизайну можна підібрати гарну модель.

Жалюзі повністю замінюють фіранки. Наш народ неухильно слідує традиціям. Якщо бабусі вішали на вікна тюль і штори, значить, потрібно робити так само. Але навіщо робити вибір на користь одного варіанта? Фіранки і жалюзі непогано поєднуються, доповнюють один одного. Можна, нарешті, залишити штори в спокої, регулюючи рівень освітленості, закриваючись від цікавих поглядів тільки ламелями. Тканину доведеться рідше прати. Деякі світловідбиваючі моделі взагалі вішаються з зовнішньої сторони будівлі, не псуючи інтер'єр.

Жалюзі потрібні тільки для захисту від прямих сонячних променів. Це знову міф. Якісні вироби, особливо якщо їх поверхня просочена спеціальними складами, можуть відображати тепло, і в квартирі залишиться прохолодно навіть у спеку. Не потрібно витрачати гроші на електроенергію, включаючи кондиціонер. Як мінімум робити це доведеться рідше. Жалюзі дозволяють висвітлити приміщенням так, як хочеться: зовсім закрити віконний проріз або залишити розсіяний приємний світло.

в Все для дому Переглядів: 946 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 21 жовтня 2018