Facebook

Різноманітність дизельних генераторів і їх вибір

Так уже сталося, що можливості дизельних генераторів затребувані в величезній кількості сфер діяльності, через що виробники змушені випускати вкрай різноманітні моделі, що задовольняють тим чи іншим вимогам.

До речі, ви можете купить дизельный генератор Украина за найнижчими цінами вже сьогодні!

Навіть в рамках одного модельного ряду наявність пари опцій або функціональних можливостей можуть радикально позначитися на сфері застосування електростанції. З огляду на те, що дизельні генератори відносяться до високотехнологічного обладнання, здійснювати їх вибір на основі ознайомчого матеріалу і відгуків покупців - досить легковажно. Кращим способом вибрати ідеально підходящу модель завжди буде консультація з фахівцем.

І так, дизельний генератор складається з маси функціональних елементів, одні з яких мають значний вплив на можливості агрегату, а інші - ні. Приділити увагу кожному елементу практично неможливо, а ось основним з них - необхідно. Саме тому для найбільш коректного вибору слід звертати увагу на наступні характеристики і елементи конструкції:

Потужність

Як завжди, на чолі будь-якого джерела живлення варто його потужність. Занадто слабкий дизельний генератор не зможе потягнути достатню кількість обладнання, а надто потужний буде споживати зайве паливо і мати завищені габарити і масу. Щоб не допустити цього, вибір потужності дизельного генератора завжди повинен бути обгрунтованим. Якщо для потенційного споживача характерні високі пускові струми, їх обов'язково слід враховувати.

Кількість фаз

Дизельні генератори бувають як однофазні, так і трифазні. Важливо розуміти, що наявність трифазних розеток 380В найчастіше не виключає наявність однофазних 220В. Таким чином, трифазні дизельні генератори в більшості своїй більш універсальні, однак не варто переплачувати за цю опцію, якщо генератор потрібен виключно для будинку або офісу.

Тип двигуна

У дизельних генераторах можуть бути встановлені двигуни двох типів: малооборотних і високооборотні. Малооборотних двигуни, що працюють на швидкості 1500 об / хв., Встановлюються в потужні професійні електростанції і володіють найбільш високою витривалістю, економічністю і надійністю, коли як основним мінусом є більш висока ціна. Високооборотні двигуни, в свою чергу, доступні і застосовуються в більш простих дизельних генераторах. Найчастіше дизельні генератори не вибирають за типом двигуна. Цей факт просто приймається як належне: прості побутові моделі оснащені доступними високооборотними моторами, а важкі професійні агрегати - малооборотних.

в Обладнання Переглядів: 1299 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022