Facebook

Покупка квартири у Львові. Житло від забудовника

Більша частина з нас, стикаючись з «житловим питанням», шукають нову квартиру і розглядають її придбання в основному з метою подальшого проживання.

Це зрозуміло і закономірно. Втім, ринок нерухомості, зокрема у Львові, дає набагато ширші можливості, навіть для власного бізнесу або організації пасивного доходу, який точно ніколи не буває зайвим! Отож, давайте розглянемо, як купити квартиру в новобудові Львова максимально вигідно для вас й ті варіанти, якими вже користується велика кількість продуманих українців.

  • Покупка квартири з метою здачі в оренду.

Дієвий спосіб спочатку «відбити» вкладені кошти, а в подальшому можливість пасивного заробітку без, тільки вдумайтесь, додаткових вкладень з вашого боку! Достатньо пересвідчитись у добросовісності людей, які прийдуть для проживання і не турбуватись про зайве.

  • Перепродаж квартири.

Інвестуючи на етапі зведення будинку, ви отримаєте чудовий відсоток на її подальшому продажу. Адже для всіх відомо, що вартість квартири у готовому будинку значно підвищується. Також впливає на це ремонт приміщення, його готовність для проживання. Зробивши все одного разу і якісно, ви підвищуєте не тільки ціну вашої квартири, але й, власне, шанси, що вона скоріше знайде своїх нових власників. Багато українців не зупиняються на одноразовому перепродажу. А перетворюють це на власний бізнес.

  • Комерційна нерухомість.

Якщо ви вже давно виношували ідею власної справи – треба діяти! Адже вкладаючи у комерційну нерухомість ви матимете прибуток, який можете активно розвивати зараз і який забезпечуватиме вас навіть на пенсії! Крамничка, майстерня, кав’ярня, піцерія, квітковий магазин, офіс чи представництво – насправді кордонів для можливостей просто немає, варто лиш вибрати дійсно перспективний район для розміщення.

Розпочати інвестувати в квартиру або приміщення для комерційних цілей можна на будь-якому етапі будівництва або купити вже у готовому будинку. Звісно, придбати готове житло швидше, втім значно заощадити ваші кошти зможе більш довгострокове інвестування на етапі будівництва. А цього потрібно дуже ретельно перевірити репутацію забудовника, його документи та вже реалізовані проекти.

Компанія «НоваБудова», що будує житловий комплекс комфорт-класу «Щасливий» по вул. Біговій та новий ЖК «Щасливий» PLATINUM (преміум-клас житла) особисто пересвідчилась у подібних тенденціях серед населення. В компанії приємно оцінюють довіру людей, які з 2005 року обирають забудовника для інвестування, відкриття власної справи і щасливого життя. 13 років досвіду, завершених проектів, серед яких 23 здані будинки і 2 готові житлові комплекси в Києві дозволяють зрозуміти, що вибір 3300 сімей та підприємців дійсно обґрунтований!

Отож, купити квартиру в новобудові у Львові – це не тільки можливість знайти сучасне, нове житло, але й організувати справу, які підніме ваші статки та фінансовий стан на новий рівень! Можливості є завжди, варто просто не проминати їх, і ви будете завжди на крок попереду.

в Все для дому Переглядів: 189 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 22 січня 2020