Facebook

Різка алюмінієвого профілю на верстатах з ЧПК

Стенди з можливістю зміни постерів є одним з основних способів поширення різної інформації. При їх виготовленні застосовуються спеціальні профілі, що дозволяють рамці вільно відкриватися і закриватися за допомогою фіксуючих пружин. Презентабельний зовнішній вигляд конструкцій неможливий без точної розмітки і акуратною нарізки клік-профілів, що створюють ідеально зістиковано кути без зазорів.

Швидкісне точне різання алюмінієвого профілю

Застосування високоточного обладнання з комп'ютеризованою системою управління дозволяє застрахуватися від конструктивних помилок і проблем з функціональним використанням профілів. Воно дає можливість максимально ефективно розрахувати необхідну кількість матеріалу, щоб уникнути відходів і утриматися від зайвих витрат.

Професійна резка алюминиевого профиля - клік-систем - виконується на спеціалізованому одноголовочному верстаті з ЧПК італійського виробництва. Він входить в ряд економічно і технологічно ефективних ліній, які розробляє компанія TEKNA.

Робота обладнання в автоматичному режимі орієнтована на потокову різання елементів довжиною до 7000мм. Оптимальний розкрій, точна обробка забезпечуються програмуванням. При цьому враховуються довжини відрізків, кількість виробів, кут зрізу, інші параметри. Верстат обладнаний ротаційним пакувальником і терміналом управління з рідкокристалічним екраном, клавіатурою, мишкою.

Алюмінієва система кліпсового затиску CLIC

При виготовленні інформаційних стендів використовується алюмінієвий клік профіль шириною 32 мм, 30 мм, 25 мм з напівкруглої або плоскою поверхнею. Декоративність і додатковий захист від зовнішніх впливів анодованим елементів забезпечує полімерна порошкове забарвлення.

За допомогою якісних, універсальних у використанні рамок з замикався механізмом виготовляються деталі інтер'єрного декору і односторонні, двосторонні інформаційні конструкції:

  • - штендери;
  • - стаціонарні стенди;
  • - вивіски;
  • - світлові короби;
  • - панелі з підсвічуванням;
  • - куточки покупців;
  • - дошки для написів маркером або крейдою;
  • - меню-стенди.

При створенні рамок великих розмірів з метою посилення конструкції додатково використовується жорсткий рекламний профіль. Різка із застосуванням спеціального оснащення передбачає складання двома способами. Для кутових примикань встик профілі ріжуться під кутом 45 градусів. При монтажі з застосуванням декоративних куточків, поділ здійснюється під кутом 90 градусів по відношенню до поздовжньої осі елемента.

в Обладнання Переглядів: 165 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019