Facebook

Правильний вибір хутряної жилетки

Сьогодні користуються великою популярністю хутряні жилетки.

Це не тільки красивий предмет гардероба, але і функціональний виріб. Тому вибирати жилетки з хутра, слід грамотно, щоб в них було тепло, комфортно і красиво.

Вибір хутра на жилетку

Безумовно, хутро вироби повинен бути якісним, тут і сперечатися не доводиться. Для цього необхідно провести його перевірку простим способом. Для цього потрібно потягнути за ворс, якщо він не випадає, значить можна розраховувати на його якість. Як правило, натуральне хутро відрізняється зносостійкістю. Для цього слід знати, який з хутра стане міцним. Наприклад, купуючи жилет з видри або бобра, виріб прослужить дуже довго, близько 18-20 сезонів. Норка відмінний матеріал для жилетів, виглядає красиво і гідно, але носитися вона буде менше, близько 10 сезонів. Овчина, лисиця, песець, вовк, куниця - це дуже гарні хутра, проте їх зносостійкість низька і складають всього близько семи сезонів. Незважаючи на це, жінки - це та категорія населення, яка любить міняти гардероб часто. Тому і такого часу вистачить, щоб насолодитися красою і теплом.

Зверніть увагу, що ви можете купить жилет из натурального меха за найдоступнішими цінами вже зараз!

«Температурний режим» жилетки

Для цього потрібно знати, де і коли буде носитися жилет. Якщо передбачається носка на вулиці, то потрібно щоб виріб був максимально теплим. До зігріваючим бурдюки відносяться вовк, мутон і лисиця. Є моделі, які мають спеціальні утеплювачі. У разі якщо жилет буде носитися в приміщенні, то оптимальним рішенням стане виріб з козла або кролика. А ось норка, песець, каракуль і бобер можна сміливо віднести до універсальних матеріалами. Такі вироби можна надягати, як на вулицю, так і в приміщенні.

Колір жилетки

Кольорові рішення жилетів можуть бути, як яскравих, так і стриманих тонів. Якщо гардероб передбачає наявність речей в класичному стилі, то хорошим вибором стануть вироби однотонного натурального хутра. Це можуть бути бежеві, коричневі, чорні або руді кольори. Як правило, якщо жилет вибирається для офіційних заходів, то відмінним варіантом стане виріб з білого хутра. Багато жінок вважають за краще одягатися в оригінальному стилі. Для такого випадку можна вибрати жилет, який виконаний за допомогою комбінованих хутра.

в Все для дому Переглядів: 255 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 19 січня 2019