Facebook

Для чого потрібні редуктори?

У різних галузях виробництва нерідко використовуються різноманітні редуктори. Редуктор - це спеціальний пристрій, що перетворює обертання і змінює кутові швидкості за рахунок черв'ячних або зубчастих передач (підшипників, валів, коліс). Ці передачі розташовуються в міцному закритому корпусі, занурюється в масляну ванну. Основне призначення редуктора - бути частиною приводу в електродвигуні або двигуні внутрішнього згоряння. Саме тому область застосування цих механізмів надзвичайно широка і багатогранна.

Принцип роботи редукторів

Залежно від того, до якого типу належить редуктор, призначення його може варіюватися. Залежно від типу передачі він може бути зубчастим, черв'ячним або комбінованим. У свою чергу, зубчасті редуктори поділяються на циліндричні, конічні, планетарні, хвильові, комбіновані. Також у редукторів може відрізнятися число ступенів валів і розташування їх у просторі.

Щоб зрозуміти, що таке редуктор, потрібно розібратися в специфіці його функціонування. Тут теж багато що залежить від типу і особливостей, але в цілому його робота базується на передачі і перетворення крутного моменту. Саме тому основною характеристикою даного пристрою є його передавальне число. Існує спеціальна формула, що дозволяє його обчислити. Узагальнено можна сказати, що принцип роботи редуктора базується на різниці вхідного і вихідного кількості оборотів. Саме від цього залежать експлуатаційні можливості пристрою.

Друзі сайту: а вот на Siti-Group ви можете вибрати якісні редуктори за доступними цінами.

Технічні характеристики редукторів

Вибір потрібних технічних характеристик проводиться в залежності від того, для чого потрібен редуктор. В цілому ж, увагу потрібно звертати на такі параметри:

  • Передавальне число
  • Максимальний крутний момент
  • Типорозмір
  • Частота обертання вихідного валу
  • Максимальна передана потужність
  • ККД

За сукупністю цих властивостей підбирається підходяща модель редуктора. Сьогодні ці пристрої знаходять своє застосування в сільському господарстві, на різних виробництвах, в автомобільній сфері та багатьох інших областях. Без редуктора неможлива робота двигуна будь-якого типу. Однак найголовніша умова - він повинен бути витривалим і якісним, відповідати завданню, під яку підбирається.

в Обладнання Переглядів: 3310 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 20 травня 2019