Facebook

Приватизація земельної ділянки в Україні

Приватизація ЗД

В Україні поки що заборонено продаж землі, про те, що буде в майбутньому - можна тільки здогадуватися. У наші дні спостерігається приватизація земельних ділянок в Україні. Сьогодні кожен громадянин країни має право на безкоштовну приватизацію земельних ділянок певної спрямованості.

Обіцянка «безкоштовно» не говорить про те, що людині не доведеться викладати свої гроші. Грошові кошти потрібні для оформлення відповідної проектної земельної документації. Допомогти із приватизацією земельної ділянки вам можуть тут: https://anc-project.com/registraciya-sobstvennosti/privatizaciya-zemli.html

Кому в першу чергу виділяється земля?
Пріоритетним правом отримання сільськогосподарських земель в Україні з червня 2014 року користуються учасники бойових дій АТО. Їх заяви розглядаються і задовольняються в першу чергу. Це правило поширюється на всі с / г землі. Учасники бойових дій можуть отримати 2 га землі та інші, менші види лімітуються норм. Крім «атошників», земельні площі виділяються місцевим жителям, які працюють на території сільської ради, інтелігенції, фермерам в межах лімітів і наявних вільних площ.

Скільки коштує приватизація землі?
Багатьох громадян цікавить вартість приватизації земельної ділянки на сьогоднішній день. У засобах масової інформації з'являються відомості, що зараз роздержавлення землі значно знизилося. Це сталося за рахунок безкоштовного виготовлення та реєстрація державних актів. Раніше вартість державного акту становила 255 гривень. Вона складалася з плати за кадастровий номер, електронної форми документа на земельну ділянку та його власника, текстових і графічних даних з координатами меж ділянки і поворотних точок, печатки державного акта і реєстрації ділянки. Зараз ці процедури безкоштовні.

Перелік платних землевпорядних робіт
Роботи з виготовлення проектної землевпорядної документації здійснюють державні або приватні компанії, які мають ліцензію. Платними залишилися документи, які пов'язані з:

  • виготовленням технічної документації;
  • встановленням меж ділянки;
  • виготовленням проектів землеустрою;
  • проектами землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність або оренду.
в Сад і дача Переглядів: 3059 Коментарів: 1
Оцінити цей запис:

Коментарі

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023