Facebook

Проекти будинків з мансардою

Ще в XVII ст. французький архітектор Франсуа Мансару популяризував ідею відносно того, що простір під дахом має використовуватись в корисних цілях. З тих пір проекти будинків з мансардою почали набувати популярності і до сьогодні не втратили своєї актуальності.

 

При створенні креслення, загальна площа мансардної будівлі розраховується максимально ефективно. Готові приклади планувань можна подивитись на сайті компанії «Архітектурна кухня», де розташовано достатньо оригінальних рішень. Завдяки фантазії архітекторів, у таких будівлях горищні приміщення, які часто використовуються в якості технічного поверху, замінили затишні спальні, дитячі кімнати, робочі кабінети, гардеробні, домашні кінотеатри.

Переваги будинків з мансардним поверхом

Чому проекти приватних будинків з мансардою є такими популярними?

  • Приміщення мансардного типу мають збільшену житлову площу. Не зводячи додаткових стін, заощаджуючи на матеріалах, замовник отримує на цілу кімнату більше.

  • Для зведення мансардного будинку необхідно менше площі, ніж для одноповерхових домів, а отже – менше витрат на реалізацію планування.

  • Менша протяжність комунікацій у порівнянні з житлом в один поверх – ще одна перевага подібних будівель.

  • Проект будинку з мансардою може бути досить оригінальним як зовні, так і всередині. Подібним домам характерні особлива форму даху, отворів для вікон, геометрія стін. Зсередини додаткова кімната також вирізняється неповторною затишною атмосферою.

Який обрати проект – типовий чи індивідуальний

Проекти будинків з мансардою є оригінальним рішенням. Такі будівлі не лише мають цікавий вигляд, але й забезпечують родину додатковим простором. Але, часом клієнтам складно вирішити, замовити типовий чи індивідуальний проект будинку.

На сайті компанії АБ «Архітектурна кухня» розташовані оригінальні та сучасні готові креслення житлових приміщень. Такі рішення враховують основні потреби замовників, мають детальні описи та фото, завдяки яким можна оцінити вигляд будівлі та отримати уявлення про планування. Готові креслення доповнюються деталізованою технічною документацією, що містить архітектурний та архітектурно-будівельний проекти.

Серед переваг готових варіантів житла можна визначити те, що за більшістю з них вже було зведено будівлі, а власники встигли їх перевірити під час експлуатації. За необхідності, певні моменти можна змінити відповідно до побажань замовника або реальних умов земельної ділянки. Але, хоча ціна на типові креслення є нижчою, часто замовники просять створити індивідуальний проект будинку з мансардою, який буде враховувати стиль життя родини, вподобання кожного з її членів.

В архітектурному бюро можна замовити проекти приватних будинків з мансардою:

  • з гаражним приміщенням, якщо сім’я має автомобіль;
  • з просторою терасою, якщо часто відбуваються зустрічі з друзями або суто сімейні посиденьки.

Додатково на подвір’ї можна спорудити альтанку, виконану з мансардним будинком в єдиному стильовому рішенні. Розглядаючи варіанти, варто враховувати рекомендації проектантів щодо особливостей як самої споруди, так і вибору будівельних та оздоблювальних матеріалів.

в Все для дому Переглядів: 1967 Коментарів: 1
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023