Facebook

Переваги виготовлення сходів

Домашні сходи - це не тільки функціональний виріб для облаштування простору між поверхами. Це ще і важливий елемент інтер'єру, який повинен забезпечувати затишок і комфорт в будинку.

Конструкції виготовляють з абсолютно різних матеріалів, але найбільшою популярністю протягом сотень років користуються вироби з деревини. Саме на користь дерев'яних сходів робить свій вибір більшість власників власних будинків.

Якщо ви роздумуєте про виготовлення сходів з деревини, читайте далі в статті рекомендації та поради.

Переваги конструкцій з дерева

У порівнянні з конструкціями з інших матеріалів, дерев'яні сходи мають безліч переваг.

 • Виготовлені ​​з екологічно чистого та безпечного для здоров'я і навколишнього середовища матеріалу
 • Приємні по тактильним відчуттям
 • Не викликають алергічних реакцій
 • Мають високу стійкість до механічних пошкоджень
 • Характеризується тривалим терміном експлуатації
 • Підходять під будь-який стиль інтер'єру, від класичного до сучасного
 • Легко піддаються тонування, колорування, покриттю лаками і фарбами
 • Можливо виготовлення конструкцій абсолютно будь-яких форм і розмірів
 • Безпечна для використання, в тому числі маленькими дітьми і людьми похилого віку
 • Проста заміна пошкоджених деталей і елементів сходів
 • Виняткова надійність використання
 • Підтримка сприятливого мікроклімату в будинку

Використовувані породи дерева

Сходи замовити можна з практично будь-якого сорту деревини, як листяного, так і хвойного. Якийсь час найбільш популярні були дуб і бук, однак на сьогоднішній день вони використовуються рідше через свою тяжкості і грузности. Невисокий попит і на незвичайні породи деревини через їх солідної вартості. А ось легкі, надійні і бюджетні хвойні породи (сосна і ялина), а також модрина зараз затребувані як ніколи.

Поговоримо про особливості різних сортів деревини.

Хвойні. М'які сорти, приємні на дотик. Вироби з них відрізняються міцністю і піддатливість до обробки. Їм можна надати будь-яку форму, яку бажає замовник. Найбільш цінними вважаються сосна і ялина завдяки їх бактерицидним властивостям, які сприяють підтримці в приміщенні здорового мікроклімату. Це є причиною того, що хвойні породи часто використовуються для виготовлення пиломатеріалів для сходів. Естетичний зовнішній вигляд деревини дозволяє виробам з неї вписатися в будь-який стиль інтер'єру.

Модрина. Більш дорогий і міцний матеріал. Стійкий до зносу і фізичних дій, здатний зберігати первинні характеристики протягом довгих років. Крім того, цей сорт не пошкоджується при перепадах температур і не піддається ураженню грибками. Особливістю породи є підвищена міцність, тому при створенні сходів її використовують зазвичай тільки в якості матеріалу для ступенів і поворотною майданчики - тобто в місцях, які піддаються підвищеному навантаженні.

Оптимальним варіантом є виготовлення конструкції з різних сортів дерева відповідно до побажань клієнта. Наприклад, перила, балясини, опорні стовпи можна зробити з хвойних порід, а для вироби з великою інтенсивністю використання краще вибрати модрину. Для сім'ї з дітьми можна вибрати ступені з сосни або їли, т. К. Вони приємні на дотик і корисні для мікроклімату.

в Все для дому Переглядів: 295 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 20 червня 2019