Facebook

Правильно вибираємо новобудову

Зниження ставок по іпотеці зробило квартири в новобудовах доступнішими. Пропозицій багато, як не помилитися у виборі новобудови - розповімо в цій статті.

Почніть з планування бюджету

Перш ніж брати іпотеку на новобудову - приведіть в порядок свої фінанси. Складіть список доходів і витрат, порахуйте, скільки у вас буде залишатися після обов'язкових витрат. Подбайте про створення «подушки безпеки» на 2-3 місяці, щоб не опинитися в скрутному становищі, наприклад, при несподіваному звільнення. Тверезо оцінюйте свої фінансові можливості, брати довгостроковий кредит в надії на авось не варто.

Не вірте рекламі і менеджерам продажів

Мета реклами - вимкнути ваш мозок і задіяти емоції. Вас закликають «купувати серцем», але серце - поганий порадник у фінансових і житлових питаннях. Всю інформацію про харьков недвижимость новостройки треба перевіряти особисто. Реклама обіцяє 15 хвилин їзди до центру? Спробуйте самі доїхати до центру за цей час. Можливо, замість 15 хвилин дорога займе всі 45.

Шукайте інформацію в соціальних мережах і на форумах

Не полінуйтеся пошукати в інтернеті спільноти жителів вподобаного вам нового будинку або мікрорайону. Саме там ви знайдете правдиву інформацію про те, як йде будівництво, чи виконує забудовник обіцянки з благоустрою, чи нормально

працює керуюча компанія. А потім не соромлячись питайте у менеджерів продажів забудовника про проблеми, яких дізналися з інтернет-спільнот. Так ви дізнаєтеся набагато більше.

Не покладайтеся на бренд забудовника

І гіганти індустрії теж можуть збанкрутувати. Якщо компанії багато років і вона добре відома - це ще не гарантія здачі термінів будинку. Не варто сліпо довіряти позитивного іміджу забудовника. У будь-якому випадку, потрібно шукати інформацію про компанії та конкретному проекті, який вас зацікавив. Цілком можливо, що в новинах ви побачите, що на відому компанію подають позови про банкрутство.

Вивчайте інфраструктуру заздалегідь

На жаль, часто в нас спочатку будується гігантський житловий масив, і тільки потім, років через п'ять вимог невдоволених мешканців, будується нова школа, дитячий сад і поліклініка. Не сподівайтеся, що забудовник виконає свої обіцянки щодо інфраструктури в термін. Заздалегідь вивчайте район, продумайте, в якій дитячий сад буде ходити дитина, де ви будете лікуватися, а де купувати продукти.

Продумайте планування і дизайн квартири

Продумайте планування: які предмети меблів і побутова техніка вам потрібні. Набагато краще, якщо ви спочатку подумаєте про свої побутові потреби, а вже потім можете купить квартиру по акции під них. Ви покупець, тому вибирайте квартиру під себе. Не варто купувати квартиру на 15 кв. м більше ніж вам треба, тільки тому, що на неї були знижки. За зайві 15 кв. м доведеться платити великі комунальні платежі.

в Все для дому Переглядів: 1139 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023