Facebook

Як вибрати якісну тротуарну плитку?

Кожен власник заміського будинку мріє бачити свою ділянку красивим і доглянутим. Сучасна вимощення навколо будівель, зона для відпочинку, паркінг, красиві паркові доріжки - все це можна здійснити за допомогою тротуарної плитки. Такий вид покриття все частіше став використовуватися на присадибних ділянках, міських парках і площах. Плануючи перетворення своєї преддомной території, кожен господар стикається з питанням: як вибрати тротуарну плитку?

Перше на що варто звернути увагу це спосіб виробництва плитки.

Перший спосіб це метод вібролиття. Це ручний спосіб виробництва, тому геометрична форма плитки не завжди рівна, зате по естетичним характеристикам їй немає рівних. Другий метод - вибропрессования. Це масовий спосіб виготовлення плитки, одержуваний продукт відрізняється високою міцністю. Така Тротуарная плитка запорожье виглядає привабливіше, ніж бруківка, виготовлена ​​вібролитим способом. Її перевага полягає в тому, що вона призначена для мощення тротуарів, доріг, паркінгів за якими можуть їздити автомобілі і вона значно дешевше.

Друге це геометричні показники. Якщо тротуарна плитка має чіткі, однакові форми і розміри, тоді укладання такої плитки виробляється швидше. Якщо вам потрібно якомога швидше закрити простір перед будинком, то вибропрессованная плитка відмінний варіант. Лита бруківка дуже часто має великі похибки по товщині плитки, що загальмовує роботу з її укладання.

Не мало важливим пунктом при виборі тротуарної плити буде наявність сертифіката якості у продавця. У нього так само варто дізнатися, скільки циклів замерзання (відтавання) витримає купується вами бруківка. Якісна плитка витримує 150 циклів. Ще у продавця можна уточнити про вагове навантаження. Так для піших стежок, товщина бруківки буде дорівнює 4 см. Для велосипедів, мотоциклів і легкових автомобілів вибирають вироби товщиною 6 см. Існують плити товщиною в 10 см, але вони призначені для поверхні доріг, по яких їздять вантажні машини.

Четверте це звук і колір бруківки. Тут варто звернути увагу на інтенсивність кольору. При виготовленні плитки з високою концентрацією барвника значно знижується її міцність. Для перевірки якості виробу можна постукати однієї плиткою про іншу, якщо звук, видаваний при цьому, буде дзвінким, значить, плитка добре висушена. У ній залишилося мало вологи, яка впливає на цілісність покриття. Так глухий звук говорить про те, що плитка була висушена з порушенням технології. Ці поради підкажуть вам, як купити якісну бруківку.

в Будівельні матеріали Переглядів: 1084 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 жовтня 2021