Facebook

Плюси і мінуси меблів на замовлення

З кожним днем ​​в сучасному світі все більше цінується ексклюзивність. Вітають її у всьому, і навколишній інтер'єр не виняток: чудова обстановка, створена за смаком господаря, стане його візитною карткою і підніме статус в очах оточуючих.

Така можливість втілити в життя будь-які побажання клієнта і становить один з позитивних аспектів меблів на замовлення. Коли людина хоче собі стіл, який він побачив на фото в будь-якому журналі, або вбудовані шафи купе як у героя його улюбленого серіалу, то ніщо не заважає отримати йому такий же продукт, причому за прийнятною ціною. А ще завдяки меблів на замовлення можна реалізовувати будь-які цікаві ідеї. Наприклад, самому придумати дизайн своїх майбутніх виробів, а потім за допомогою фахівців зробити його реальністю. Або перемішати в одному об'єкті всі стилі: модерн, рококо, ампір, класицизм. В результаті може вийти цілком чудовий об'єкт поза простором і часом. Крім того, мебель под заказ в Киеве передбачає можливість самостійно вибрати майбутній матеріал для її виготовлення. Завжди можна оцінити якість і зовнішній вигляд того чи іншого матеріалу, щоб підібрати оптимальний варіант.

Замовити сьогодні можна практично будь-яку корпусні меблі: шафи, стінки, шафи-купе, стелажі, кухні, дитячі а також гардеробні кімнати. У кожної поважаючої себе фірмі обов'язково врахують всі побажання клієнта і перед укладенням договору нададуть йому візуально оцінити майбутні вироби в своєму інтер'єрі, показавши фотореалістичний проект.

Основних і незаперечних переваг у меблів на замовлення два. По-перше, вона бездоганно підійде до будь-якого інтер'єру не тільки за розмірами, але і по дизайну. По-друге, такі меблі ексклюзивна. Ви більше ні у кого її не зустрінете. За вартістю меблі на замовлення може і не перевищити типову, все буде залежати від матеріалів, проекту та інших умов. Наприклад, передпокій з ДСП, виконана спеціально для вашої невеликої квартири з тісним коридорчиком, без урахування дизайнерських побажань і прагнень навряд чи обійдеться дорожче готових аналогів. Причому через невеликих розмірів приміщення готові виріб можуть і не підійти.

Недолік у меблів на замовлення тільки один - час очікування. Після того, як зроблений завмер приміщення і узгоджений проект, підписується договір і починається виготовлення. Йде пошук і замовлення у постачальників необхідних комплектуючих, далі виробництво, доставка і установка.

в Меблі Переглядів: 547 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 17 січня 2019