Facebook

Як вибрати стелажі для складу

Головним фактором в облаштуванні складського простору є максимально ефективне використання всієї корисної площі. Для вирішення цього завдання важливу роль відіграють складські стелажні системи. Для різних виробничих цілей і типів складських приміщень використовуються конкретні види стелажів.

 

Тільки добре оцінивши приміщення, приділяючи особливу увагу покриття підлоги, висоті стель, температурі, а так же характером складованого вантажу, а саме: його габарити, вага, товарну специфіку, термін придатності, вантажообіг, можна приступати до вибору стелажній системи.

Палетні стелажі

Залежно від призначення і функціональних особливостей стелажі діляться на типи. Найбільш універсальні, палетні стелажі, які стосуються фронтальної групи, заслужено популярні завдяки широким функціональним можливостям конструкції, де палети вільно розміщуються в кілька ярусів. Сама конструкція передбачає також використання і металевих полиць. Обслуговування проводиться будь-навантажувальною технікою.

Вантажні стелажі

Окремий вид, вантажні стелажі, завдяки простий стандартної конструкції дозволяє зберігати різні типи товарів на полицях в окремій тарі або без неї. До розміру площі в цьому випадку немає особливих вимог, при цьому стелаж легко збирати і переміщати. До речі, ось сторінка, на якій можна придбати якісні поверхові вантажні стелажі за низькими цінами.

Глибинні стелажі

Якщо передбачається тривале зберігання однотипного, можливо крихкого товару, в тому числі на складах-холодильниках, глибинні (набивні та прохідні) стелажі будуть ідеальним рішенням. Необхідність швидкого доступу до товару тут не пріоритетна. За допомогою горизонтальних направляючих - ложементів забезпечується надійне кріплення піддонів, на які вглиб розміщуються товари.

Максимальне використання займаного простору досягається за рахунок відсутності проходів між секціями, що дозволяє економити до 60% всієї складської площі, а навантажувач може вільно заїжджати вглиб стелажа. Оптові бази, виробничі склади і розподільні центри активно використовують дану конструкцію.

Консольні стелажі

Металоконструкції консольних систем, які ви можете замовити тут, застосовуються для зберігання нестандартних довгомірних вантажів, таких як труби, пиломатеріали, металопрокат, плита, рулони, довгі короби. Часто роботи з даним типом систем ведуться за допомогою бічних навантажувачів - сайдлоудеров. На несучі консолі можливо установка полиць, вішав з однієї або з двох сторон.Терріторія складування при цьому може бути відкритою.

Всі стелажі для складу відрізняються підвищеною міцністю, вантажопідйомністю, варіативністю конструкції, терміном експлуатації. При необхідності стелаж можна додатково зміцнити, а так само спроектувати за індивідуальним замовленням.

Архівні стелажі

Одними з найбільш затребуваних є архівні стелажні системи, які в основному встановлюють в невеликих складських приміщеннях магазинів, інтернет-магазинів, невеликих виробництвах. Вони предназанени для невеликих вантажів, таких як посилки, контейнери, товари. Вони відрізняються недорогий вартістю і зручністю використання.

Стелажна система - невід'ємна частина оснащення складу від якої часто залежить якість логістичного процесу, а значить прибутковість проекту. Тому краще один раз вибрати якісні та сучасні складські стелажі, правильно розраховані для обслуговування та експлуатації вашого складу.

в Обладнання Переглядів: 2196 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 26 квітня 2019