Facebook

Переваги установки кондиціонера

З настанням літньої спеки, температура в квартирі може піднятися до 40 градусів тепла, такі умови просто неприйнятні для нормального проведення часу. Найпростішим рішенням даної проблеми є установка кондиціонера. Однак багатьох покупців відлякують деякі фактори, такі як платний монтаж спліт-системи або необхідність своєчасного обслуговування і заміни фільтрів кондиціонера. У даній статті ми розглянемо деякі плюси спліт-систем, які з головою перекриють всі мінуси.

Комфортний мікроклімат круглий рік

Влітку кондиціонер здатний в короткі терміни поставити прийнятну температуру в кімнаті, навесні і восени, кондиціонер буде підтримувати нормальну вологість в приміщенні, що не тільки позитивно позначається на здоров'я, але і на предметах інтер'єру, так як надмірна вологість призводить до швидкого зносу різних матеріалів. Взимку кондиціонер можна включити в режим обігріву, що в більшості своїй дозволить відмовитися від інших обігрівачів на користь лише одного внутрішнього блоку, саме тому монтаж кондиционера так сильно користується попитом.

Комфортна температура запорука здоров'я

Довге перебування в перегрітому приміщенні згубно позначається на вашому здоров'ї, справа в тому, що в спеку судини людини розширюються, за рахунок цього значно падає тиск і це згубно позначається на здоров'ї серця. По мимо цього в жаркому приміщенні людина відчуває себе більш дратівливо, швидше втомлюється, менш ефективно працює.

Кондиціонер запорука здорового сну

У спекотні дні температура в приміщенні піднімається досить високо, і до вечора вона не завжди спадає до бажаної, якщо ви живете в міській межі, ви напевно не відкривайте вікно на ніч, щоб уникнути потрапляння брудного повітря в квартиру і для ізоляції від сторонніх звуків. Однак в такому випадку квартира перетворюється в духову шафу, сон при підвищеній зовнішній температурі призводить до наступних факторів: Більш важко заснути, так як нагріте повітря менш придатний для дихання ніж прохолодний, напевно ви кілька разів прокинетеся вночі через нестачу кисню, вранці ви будете відчувати себе більш втомленим ніж чим при сні в комфортній температурі.

Технологія розумне око

Багато сучасних систем обладнані системою розумний очей, вона визначає людину в кімнаті, а також її температуру. Коли кондиціонер працює в автоматичному режимі, він на основі аналізу з даного сенсора сам вибирає швидкість роботи і напрям потоку повітря. Наприклад, якщо кондиціонер варто в режимі обігріву, то кондиціонер направить легкий потік теплого повітря на вас, а якщо в режимі охолодження, то навпаки, буде направляти потік якнайдалі від вас, щоб ви не захворіли.

в Все для дому Переглядів: 92 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 04 червня 2020