Facebook

Меблі для ванни: як зробити правильний вибір

Меблі для сантехніки - це не просто красиві, але і функціональні предмети. При їх виборі мають значення розмір, матеріал, з якого вони виготовлені, особливості конструкції. І звичайно, важлива комплектність, адже меблі підбирається для санвузла в цілому. У зв'язку з цим вироби підбирають не тільки під інтер'єр в цілому, але і під стиль сантехніки, щоб приміщення виглядало гармонійним. Тобто тумби під раковину, підвісні шафки, дзеркала - все вибирають в певній колірній гамі, так, щоб воно поєднувалося за зовнішнім оформленням.

Вибір розміру

Тумби під раковину підбираються одночасно з підвісними шафами і шафами-пеналами. Розмірний ряд передбачає три основні варіанти:

  • шириною менше 50 см. Оскільки в більшості сучасних квартир компактність - це головна вимога, то ця категорія користується підвищеним попитом. Є навіть мініатюрні моделі шириною близько 40 см і глибиною трохи більше, ніж 20 см. Такі тумби помістяться навіть в саму малогабаритну ванну. Питання, швидше, в її функціональності - навряд чи в ній можна буде розмістити велику кількість побутової хімії;
  • шириною не більше 80 см. У цій категорії пропонується широкий асортимент тумб і шаф з вбудованими умивальниками. Вони підходять для середньої за габаритами ванної кімнати, в той же час не обмежують вибір умивальника, що дозволяє придбати зручну модель. Та й в тумбу поміщається багато корисних в побуті дрібниць;
  • шириною від 80 до 110 см. Такі моделі найчастіше купуються для просторої ванни в квартирі-новобудові або приватному будинку. Іноді встановлюється дві раковини відразу.

Однак стиль і розмір - не єдиний критерій вибору.

Вибір матеріалу і типу конструкції

Стиль сантехніки диктує правила вибору меблів. Важливу роль відіграє матеріал, з якого вони будуть зроблені. Але це суттєво не тільки з точки зору дизайну та естетики, а й з позицій практичних. Зрозуміло, що раз меблі для ванної Botticelli будуть стояти у ванній кімнаті, то вони повинні витримувати високий рівень вологості. А для цих цілей підходять такі матеріали, як ДСП, ДВП і МДФ. Але потрібно, щоб обробка була якісною, особливо для кромки, щоб в стики не потрапляла волога. Декоративне облицювання може бути виготовлена ​​з ламінату, шпону, може являти собою особливим чином нанесене лакофарбове покриття.

Що стосується конструктивних особливостей, то краще вибирати тумбочки на ніжках, тоді днище не контактуватиме з вологою на підлозі, та й прибирати в приміщенні буде зручніше.

в Меблі Переглядів: 537 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 22 червня 2021