Facebook

Переваги алюмінієвих радіаторів

 
Сучасні системи опалення конструюються із застосуванням радіаторів, виготовлених з алюмінію. Чавунні батареї вже давно не використовуються. Їм на заміну прийшло легке економічне устаткування, яке за показником тепловіддачі набагато вигідніше використовувати. Алюмінієві радіатори можуть використовуватися в будь-яких приміщеннях, бути складовою системи як з природною, так і з примусовою циркуляцією теплоносія.
 
За своїми конструктивними особливостями моделі, виготовлені з алюмінію, можуть бути або литими, або секційними. Перша різновид має різноманітне дизайнерське оформлення. Рівень тепловіддачі залежить від числа модулів. Секційні радіатори складаються з секцій. Невисока ціна такого обладнання, яке можна придбати за даним посиланням https://teplovik.net/catalog/96/alyuminievye-radiatory, а також практичність і ефективність в роботі сприяють повсюдному їх застосуванню.
 

Особливості алюмінієвих батарей

 
Устаткування, виготовлене з алюмінію, характеризується:
 
  1. Невеликою вагою і різними габаритами;
  2. Підвищеною теплопровідністю, що дозволяє економити не тільки кошти, що витрачаються на опалення приміщень, а й місце, необхідне для монтажу батарей;
  3. Є радіатори з алюмінію, які збираються з секцій, що дає можливість зібрати батарею для конкретного приміщення;
  4. Різноманітністю форм. Сьогодні можна зустріти навіть дизайнерські моделі алюмінієвих радіаторів, що дозволяє підібрати опалювальне обладнання під певний інтер'єр приміщення;
  5. Легкою установкою, т. К. Такі батареї важать небагато і можуть монтуватися до будь-якої поверхні;
  6. Високим робочим тиском, яке досягає 35 атм. Такі показники дозволяють говорити про те, що обладнання універсально, т. К. Може використовуватися в будь-яких системах.
 
Щоб замовити монтаж радіаторів опалення в приватному будинку, звертайтеся в компанію - Опалення та водопостачання. Вартість робіт по монтажу радіаторів опалення, ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за телефоном, вказаним на сайті. Замовте монтаж алюмінієвих радіаторів опалення недорого.
в Інженерні системи Переглядів: 72 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 12 квітня 2021