Facebook

Робимо ворота для гаража самі

У більшості випадків, слід встановлювати ворота під гараж до того моменту, коли будуть викладені стіни. Якщо установку гаражних воріт виробляти, коли стіни вашого гаража вже готові, то буде досить важко засунути туди самі ворота, можуть виникнути проблеми з облицюванням гаража. Також слід ставити не тільки саму коробку, а разом з Воротище. Щоб уникнути всіх труднощів, можна звернеться до фахівців і замовити як самі ворота, так і їх монтаж. Тим більше що технології не стоять на місці і швидкісні ворота рулонного типу, можна купити і встановити їх цілком за прийнятну ціну.

Для отримання більш рівних воріт, щоб не виникло ніякого викривлення, щоб ворота відкривалися і закривалися нормально, слід процес виготовлення самих воріт, проводити на досить рівній поверхні, причому і коробку і самі стулки повинні робитися спільно, а не окремо.

Друзі сайту: швидко та оперативно купить автоматику для распашных ворот в украине я можу на сайті elab.com.ua за доступними цынами!

Як матеріал беремо сімдесят п'ятому куточок, можна вибрати інший відповідний або наявний куточок, нарізаємо ці куточки за розмірами майбутньої коробки, за розміром сама коробка воріт буде два з половиною метри на два двадцять. Укладаємо ці куточки на рівну поверхню. Слід виставити кути, використовуючи звичайний кутник, слід перевірити діагональ звичайною рулеткою. Проварюємо всі кути і потім зачищаємо за допомогою болгарки. Слід пам'ятати, що повинно бути дві коробки - зовнішня і внутрішня.

Далі приступаємо до виготовлення самих комірних стулок. Для зручності зовнішню коробку краще розкласти на блоки по рівню. Як каркас будемо використовувати профтрубу приблизно 60 × 20. Зробимо для початку ліву стулку. Виставляємо профтрубу за рівнем, перевіряємо всі кути, потім проварюємо. Таким же макаром робимо праву частину воріт.

Потім вирізаємо листи заліза, необхідного розміру і приварюють їх до профтрубу в декількох місцях. Низ заздалегідь приготовлених петель приварюють до ворітної рамі. На верхню частину петлі і саму стулку накладаємо залізні смужки і проварюємо все це. Потім, все те ж саме робимо для іншої стулки.

Слід трохи прихопити зварюванням лист металу, щоб він лежав на одному місці. Потім ці прихвати можна зрізати болгаркою. Отже, самі ворота виготовлені, залишається тільки поставити їх на місце. Вручну це буде досить важко, так що, краще викликати для такої справи кран.

За допомогою автокрана слід встановити внутрішню і зовнішню коробки, виставляємо їх за рівнем, потім слід з'єднати їх між собою шматками заліза і трохи прихопити зварюванням. Коли всі виставили, прихопили, щоб рами не бовталися, слід грунтовно все проварити зварюванням.

в Обладнання Переглядів: 3060 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022