Facebook

Обслуговування кондиціонера

Обслуговування кондиціонера - справа обов'язкова, яке необхідно проводити не рідше двох разів на рік. Тільки такі дотримуються мінімальні правила дадуть вам хоч якусь гарантію, що ви до початку наступного сезону кондиціонування не виявите при включенні кондиціонера, що він не працює, а при настанні спеки включивши його, тут же скористаєтеся благами його роботи.

Чому необхідно регулярне обслуговування кондиціонера

Кондиціонер, якого б типу він не був, являє собою прилад, що пропускає через себе великі енергетичні потоки. Що це означає? Це означає, що кондиціонер є приладом, який в потоці часу переробляє потоки енергії в інший її вид в досить великому обсязі, тому потрібне обслуговування від SV-Service. На побутовому рівні як мінімум це виражається в кіловатах на годину, але є холодильні машини, значення переробки енергопотоків яких виражається в мегаватах на годину. Як середньостатистичний приклад - це в середньому тисячі кубометрів на годину повітря, десятки кіловат виробленого холоду і спожитою електроенергії.

Всі ми маємо досвід, що найбільша кількість пилу і бруду в приміщенні накопичується в прохідній кімнаті, або в коридорі, або в районі дверного отвору. Чому? Тому що там проходять в режимі циркуляції найбільші обсяги повітря, крім того, в цих місцях через локального звуження площі перетину швидкості ціркуліруемой повітря зростають, що істотно сприяє злипанню частинок пилу в більші, і випадання їх на горизонтальні поверхні в окрузі.

Цілком очевидно, що всі ці елементарні фізичні процеси ми маємо і в працюючому кондиціонері. І великі обсяги повітря, і великі обсяги конденсатной води - і як наслідок величезна кількість осідлого на внутрішніх поверхнях обох блоків пилу, бруду, бактеріальної слизу та інших «радощів». Додає до цього всього додатково сезонні явища, такі як пилок під час масового цвітіння дерев, насіння типу тополиного пуху, пилова суспензія під час сильних вітрів, та інше... Тому почистить кондиционер - це обов'язкова справа. Якщо взяти кондиціонер, що працює в екологічно-несприятливому районі, то аналіз зіскрібків бруду і слизу з поверхонь внутрішніх блоків дасть результати, від яких надовго зіпсується настрій і бажання використовувати кондиціонер.

в Все для дому Переглядів: 595 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023