Facebook

Приховані двері і їх застосування в інтер'єрі

Кожна людина одного разу замислювався про ремонт. Якщо ви ставите питанням про те, які міжкімнатні двері вибрати, можливо, варто задуматися про виробах з прихованим коробом. Визначитися з вибором потрібно заздалегідь, т. К. Приховані моделі мають на увазі монтаж ще до остаточної обробки стін (потрібно підготувати їх до установки).

Основні відомості

Непомітність вироби отримують за допомогою установки їх в спеціальну раму, яка захована в отворі. Використовувати ці двері https://berezha.com.ua/skryityie-dveri/ актуально, якщо простір в приміщенні обмежений. Відмінним виходом дані моделі стануть при облаштуванні комор або підсобних приміщень. Також ці вироби чудово виглядатимуть, якщо обладнати ними вбудовану шафу в невеликому передпокої. А якщо там є крамничка, двері варто підняти так, щоб вона була вище останньої. Таким чином можна домогтися колосальної економії місця.

Застосування

Установка прихованих дверей буде дуже до речі в разі, якщо кімната має на увазі кілька виходів (в ванну, на кухню). У такому приміщенні буде доцільно зробити прихованими двері у допоміжні кімнати, такі як гардероб або підсобна.

Оскільки такі вироби мають невеликі габарити, їх можна встановлювати в місцях, де звичайні двері не вмістяться або будуть виглядати непривабливо і громіздко. Крім того, приховані моделі є єдиним варіантом для нестандартних прорізів: мансардних приміщень або комор під сходами.

Деякі поради

Якщо вдома є діти, і обробки дитячої та сусідньої кімнати сильно відрізняються, можна пофарбувати двері з лицьового боку, а з боку дитячої використовувати як дошку для малювання. Практично й красиво.

Варто пам'ятати, що такі вироби невидимі лише з одного боку, однак це може стати і перевагою - можна зіграти на контрасті зі стіною. «Невидиму» сторону двері можна обклеїти шпалерами. Все залежить від фантазії.

Необхідно врахувати, що приховані двері встановлюють переважно між кімнатами. Якщо потрібно встановити або замінити вхідні, варто звернути увагу на інші вироби. Наприклад, вхідні двері металеві або сталеві будуть набагато практичніше.

в Вікна і двері Переглядів: 1167 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022