Facebook

Особливості сучасних бойлерів

Проблеми з гарячою водою змусили багатьох жителів квартир придбати ємнісні водонагрівачі для отримання гарячої води з холодної питної. Придбати бойлер не проблема - вибір величезний. Щоб він не став жителем комори, настінний нагрівач необхідно хоча б повісити і підключити.

Як вже говорилося в анонсі кожен повинен займатися своєю справою і установкою водонагрівача теж повинен займатися професіонал. Але вже якщо «загорілося» і установка водонагрівача самостійно стала до порядку денного, то зробіть це по можливості правильно.

І в найпершу чергу, перш ніж безпосередньо монтувати водонагрівач на стіну, визначитеся і вирішіть для себе де ви будете розміщувати систему фільтрації використовуваної в водонагрівачі води. Якщо звичайно водонагрівач не розглядається як одноразове змінне обладнання, то фільтри води це саме те, що обов'язково має супроводжувати будь-які нагрівачі води.

Якщо ж вам цікаво, що краще вибрати: проточный водонагреватель или бойлер, ви можете завітати на сайті atlantic-market.com.ua, на якому є детальніша інформація стосовно цього.

Про системи фільтрації води - переваги, брендах, варіантах виконання ми розповімо в спеціальному огляді. Єдине що хотілося б відзначити, це рекомендацію в частині вибору найменування фільтрів які користуються найбільшим поширенням в країні, щоб не сталося ситуації коли придбаний вами суперфільтрів раптом в НЕ далекому завтра доведеться знову прибрати в комору з банальної причини того що в ньому не можна змінити картридж. А змінити його не можна тільки по тому, що його просто не можна знайти на ринку.

Наприклад візьміть на замітку те, що має і гідну якість і широке поширення - картридж антінакіпний для двоконтурних котлів і водонагрівальної техніки

Що ж тепер далі, більше по суті.

Зробити підключення бойлера власними силами зможе більшість жителів квартир.

Для початку потрібно визначитися, де ми його будемо вішати. Це не повинно бути далеко від водопровідної системи. Визначаємося з довжиною труб, які саме труби будемо використовувати - металеві, або пластикові (пластикові зручніше в монтажі), як будемо підключати водонагрівач до електричної мережі, скільки потрібно кабелю.

Тепер бак потрібно повісити на стіну. На ньому є спеціальні кріплення під болти. Болти з гаками купуємо самі - просто приходимо на ринок, або в спеціалізований магазин і говоримо, що нам потрібно повісити водонагрівач на стіну, продавці вже знають, що вам запропонувати. Вішаємо бак, думаю, з цим складнощів не виникне.

в Обладнання Переглядів: 1147 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022