Facebook

Типи кондиціонерів і їх особливості. Який вибрати для квартири?

Прогрес не стоїть на місці, тому модельний ряд кондиціонерів більше не обмежений настінними варіантами, асортимент постійно розширюється і з'являються нові види спліт-систем, заточені під різні вимоги покупців. Наша стаття доступно пояснить, які існують типи сучасних спліт-систем і які з них найкраще підійдуть для будинку і квартири.

 

Кондиціонери настінного типу

Являють собою два блоки, один з яких знаходиться в приміщенні, а зовнішній встановлюється зовні. Найпоширеніший і популярний варіант, який купується і для будинку, і для офісу. Придбати можна тут: https://it-climate.com.ua/ Настінний кондиціонер підійде для охолодження невеликих і середніх приміщень до 90 кв. м. Демократична ціна, безшумність, компактність, різноманітність стилів і забарвлень роблять настінні спліт-системи оптимальним варіантом для більшості покупців. Тому, якщо Ви не хочете експериментувати, радимо шукати свій ідеальний кондиціонер серед настінних варіантів.

Канальна спліт-система

Такі кондиціонери, як правило, є промисловими і використовуються в приміщеннях з великою площею (склад, робочий цех, торговий зал). Вони відрізняються високою потужністю і продуктивністю, можуть охолоджувати відразу декілька приміщень за допомогою системи воздуховодов. Великою перевагою є можливість постійної подачі свіжого повітря. Канальний кондиціонер можна використовувати в квартирі або будинку, але це доцільне рішення тільки в тому випадку, якщо у Вас велика житлоплощу, де не впорається настінний спліт, так як монтаж досить дорогий і складний.

Касетна спліт-система

Касетний кондиціонер відмінно підійде для просторих квартир-студій і офісних приміщень. Встановлюється тільки в кімнатах з високими натяжними або підвісними стелями. Завдяки особливостям конструкції виглядає лаконічно і не псує інтер'єр, залишаючись практично непомітним. Кондиціонер потужний і ефективно охолоджує приміщення, але коштує значно дорожче звичайних спліт-систем.


Напольно-стельові кондиціонери

Гарна бюджетна альтернатива попереднім варіантам, яка підійде для установки в невеликих квартирах. З плюсів ми можемо виділити дуже зручний монтаж (а часом він і зовсім не потрібно, завдяки чому можна істотно заощадити), а також можливість вибрати варіант установки. Ефективні напольно-стельові спліт-системи тим, що рівномірно розподіляють повітря в приміщенні.

Мобільний кондиціонер

Зазвичай являє з собою моноблок (зустрічаються також моделі з внутрішнім і зовнішнім блоками) з воздухоотводов. Головним достоїнством є їх компактність і мобільність, їх легко перемістити з одного приміщення в інше, конструкція нескладна і не вимагає монтажу. За функціоналом вони ні в чому не поступаються повноцінним спліт-систем, але все ж їх потужності недостатньо, щоб якісно охолодити великі приміщення. Серед недоліків варто виділити високу гучність і скупчення конденсату, від якого потрібно періодично позбуватися, а також ціна, яка дорівнює ціні бюджетної спліт-системи.

Мультиспліт-системи

Складається з декількох (зазвичай від 2 до 5) внутрішніх блоків, підключених до одного зовнішнього. Такий варіант хороший для дво-, трикімнатних квартир, тут мульти-спліт впорається на ура. До плюсів можна віднести: можливість вибрати внутрішній і зовнішні блоки і підібрати відповідний відповідно до інтер'єру кімнати; можливість задавати температурний режим окремо для кожного приміщення. Відлякати від покупки може недешевий монтаж + потрібно ретельно розраховувати потужність зовнішнього блоку, так як її має вистачити на всі внутрішні.

Отже, ми розглянули основні типи кондиціонерів і спліт-систем, так які ж з них варто придбати для квартири?

Для невеликих однокімнатних і квартир-студій:

· Мобільний кондиціонер;

· Настінна спліт-система;

· Підлогово-стельовий кондиціонер;

Для просторої квартири, квартир з двома і більше кімнатами, приватного будинку:

· Мультисплит-система;

· Касетна спліт-система;

· Канальна спліт-система.

в Все для дому Переглядів: 2893 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022