Facebook

Особливості поклейки флізелінових шпалер

Його головною особливістю є надійність і фортеця, так як цей клей повинен утримати на стіні нелегкі паперові шпалери, а більш важкий матеріал. Крім того, техніка нанесення такого клею відрізняється від звичайних методів роботи з шпалерами.

З цього випливає висновок, що до вибору клею для флізелінових шпалер необхідно підійти з усією ретельністю. Наприклад, традиційний вініловий клей фахівці не рекомендують використовувати для цього матеріалу, оскільки після висихання бамбукові шпалери відпадуть від стіни.

На сьогоднішній день у продажу є досить багато клею для шпалер та інших покриттів стін і стель. Всі вони відрізняються один від одного за складом і характеристикам. Однією з найбільш визнаних фахівцями торгових марок для роботи з флізеліновимі шпалерами є Metylan.

Друзі сайту: також на сайті Брендпол Обои ви можете підібрати різноманітні красиві шпалери для свого дому за доступними цінами!

Цей клей випускають у стандартних упаковках по 250 грам. Однією пачки вистачить вам для обклеювання площі стін розміром 30-40 м². При цьому наносити клей ви можете і на вапно, і на бетон.

У будь-якому випадку шпалери міцно ляжуть на поверхню і міцно до неї пристануть. Варто відзначити, що у складі цього клею його розробники заздалегідь передбачили особливі добавки, що захищають стіни і шпалери від появи грибка. Metylan чудово підійде для будь-якого типу флізелінових шпалер. Ви можете клеїти і легкий гладкий варіант цього матеріалу, і важкий рельєфний.

Якщо ви збираєтеся клеїти бамбукові шпалери під фарбування, то радимо придбати клей Metylan марки «Преміум», яка підходить для матеріалу великої ваги.

Таким чином, пам'ятайте, що в роботі з будь-якими видами шпалер дуже важливо не помилитися з підбором клею. Особливо це стосується обклеювання стін флізелінові матеріалом, для якого не підійде стандартний клей. Вам буде потрібно знайти і придбати саме ту суміш, яка буде міцно утримувати цей вид шпалер на стіні протягом довгого періоду часу.

Частою помилкою при роботі з флізеліновимі шпалерами є використання клею для вінілових матеріалів, але в результаті після висихання вони відвалюються від стіни і процес обклеювання доводиться починати з нуля.

в Облицювання Переглядів: 2498 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019