Facebook

Пральна машина зависла в процесі прання. Що робити?

Як зрозуміти, що ваша пральна машина зависає? Пральна машина пере речі певний час - на це впливає вибір режиму прання.
Наприклад, в режимі швидкого прання, витрачається приблизно півгодини часу, а деякі режими передбачають більш тривалий процес - до декількох годин.

Іноді ми помічаємо, що пральна машина стала довше прати у звичному режимі. Причиною тому може бути, наприклад, зниження тиску у водопроводі, перебої з водою, сплутування білизни під час прання і т.д.

Але якщо прання здійснюється набагато більш тривалий час, ніж зазвичай, то є варіант, що пральна машинка зависає. З цією проблемою можна звернутися до майстра або спробувати з'ясувати причини самостійно.

Причини зависання пральної машини

Для початку розглянемо таку причину зависання, як порушення в установці насоса або його поломка (або проблема зі шлангом). Факт тривалого прання може полягати в нескінченному зливі і наборі води, через що може знадобитися ремонт стиральных машин.

Зливний насос і шланги повинні бути правильно розташовані. Постійний злив води з бака обумовлений недотриманням правил встановлення шланга - тобто він знаходиться не на потрібній висоті. Коли шланг розташований низько, то вода буде постійно зливатися - при цьому машинка намагатиметься знову і знову набрати воду, адже без потрібного рівня води не спрацює датчик рівня.
Він не дасть команду в блок управління, що вода для прання є і, відповідно, прання не почнеться. Проблема вирішується правильною установкою зливного шланга. Як тільки він буде закріплений на потрібному рівні, все запрацює коректно.

У разі ж поломки зливного насоса симптоми такі ж - нескінченний цикл зливу і набору води. Якщо шланг встановлений вірно, але слив / набір не припиняється, то допоможе заміна зливного насоса.

Другою причиною того, що пральна машина зависає, може бути звичайний засмічення. Він може бути в зливному шлангу, фільтрі або патрубках.

Зависли програми пральної машіниВсё це впливає на відтік води: через засмічення вода буде зливатися дуже повільно - це і збільшить час прання. Не забувайте вчасно очищати зазначені вузли від сміття.

Вихід з ладу Тена також може спровокувати зависання пральної машини. Як це відбувається? Пральна машина для роботи набирає холодну воду і нагріває її до потрібної температури.

Коли ТЕН обростає накипом, він гірше справляється зі своєю функцією нагріву води. Так, час, необхідний за програмою на нагрів, збільшується, і стіарльная машина може зависнути. Лікується це заміною нагрівального елементу.

Останнє, що можна пов'язати з зависання програм прання - вихід з ладу електронного модуля управління. У цьому випадку потрібна діагностика для того, щоб точно знати, що справа в електроніці (іноді її може провести і сама пралка), і ремонт / заміна деталі.

в Все для дому Переглядів: 3860 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022