Facebook

Як правильно вибрати шуруповерт

При виконанні різних ремонтних і будівельних робіт в квартирі або на дачі, складання меблів часто доводиться вкручувати шурупи. Це не відноситься до технологічно складної операції, але займає значний час.

Скоротити трудомісткість роботи допоможе використання спеціального інструменту. Як вибрати шуруповерт, щоб він не тільки виконував необхідні функції і був зручний в експлуатації, але і прослужив тривалий термін? Для цього, перш за все, потрібно визначитися з видом передбачуваних робіт і умовами використання.

Зазвичай шуруповерти застосовуються для виконання наступних операцій:

  • загвинчування шурупів, саморізів і інших елементів кріплення з різьбою;
  • свердління деревини твердих і м'яких порід, пластмас, нарізування різьблення в металі і виготовлення
  • отворів потрібного діаметра;
  • видалення різних кріпильних елементів;
  • затягування дюбелів і анкерів або їх видалення.

До речі, на сайті https://мастершоп.рф/collection/akkumulyatory-dlya-instrumenta/hammer-18-volt ви можете придбати акумулятори для шуруповертів за найкращими цінами вже сьогодні.

Який шуруповерт вибрати залежить від обсягу виконуваних робіт. Якщо вони проводяться лише періодично, то цілком достатньо потужності побутового інструменту. Тим, хто займається складанням меблів або ремонтними роботами в якості надання послуг, бажано купувати професійне обладнання.

Критерії вибору інструменту

До основних параметрів, які слід враховувати при покупці шуруповерта, відносяться:

  • джерело живлення;
  • потужність агрегату;
  • частота обертів.

Види джерел живлення в шуруповертах

За способом отримання електроенергії розрізняють мережеві та акумуляторні апарати. Щоб зрозуміти, як вибрати шуруповерт для будинку, потрібно визначитися з умовами його застосування. Мережеві моделі потребують підключення до центральної мережі, а при значній відстані від джерела живлення додатково буде потрібно подовжувач. Такий інструмент представлений виробниками в обмеженому асортименті і призначений для професійного використання або проведення разових робіт по дому.

Шуруповерти, оснащені акумулятором, пристосовані для виконання різних технічних операцій на віддаленій території. В якості джерела живлення можуть використовуватися такі види батарей:

Літій-іонні. Представляютсобой найбільш сучасний і ефективний тип акумуляторів. Вони відрізняються невеликою вагою, швидко відновлюють свої функції і не мають пам'яті до заряду. Головними недоліками літій-іонних батарей є висока вартість і невеликий термін придатності, що становить не більше трьох років. Вони призначені для постійного використання, тому підійдуть для професійного оснащення.

Нікель-кадмієві. Відрізняються найнижчою ціною і терміном експлуатації до 5 років, не погіршують своїх показників при використанні інструменту при низькій температурі повітря. До негативних якостей такої нікель-кадмієвих акумуляторів відносяться тривала підзарядка, значну вагу і наявність пам'яті до заряду.

в Інструмент Переглядів: 550 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 13 серпня 2020