Facebook

Особливість і практичність кам'яної огорожі

Заміські ділянки і будинку постійно потребують захисту від небажаних гостей. Варіантів огороджень багато, але найбільше візуального величі і недоступності біля огорожі з натурального каменю. Вони набагато довговічніше і практичніше, на відміну від звичної і грунтовної цегляної огорожі.

При спорудженні цієї огорожі використовуються такі різновиди матеріалів, як: піщаник, кругляк, вапняк, черепашник. Камені повинні відрізнятися за формою і обсягом - це додасть витонченості зовнішнім виглядом огорожі. В залежності від уподобань камені можуть бути покладені між собою з візуальної огранюванням або різними виступами. Камені можна підбирати практично правильної геометричної форми (прямокутник, квадрат) або неправильної (хаотична кладка).

Вас також може зацікавити якісий декоративный камень Киев, який ви можете придбати за доступними цінами для елементів екстер'єру та інтер'єру.

Рекомендується підбирати камені середнього розміру - це сприяє кращому скріпленню між камінням і недопущення видимих ​​щілин між ними. Щоб уникнути передчасного руйнування конструкції, камені скріплюються цементним або клейовим розчином.

Для настільки громіздкого і важкого огорожі потрібно грунтовний фундамент. Для стандартного розміру стіни - висота 1,8-2 метра і ширина 0,4-0,5 метра, фундамент повинен відповідати параметрам, а саме: ширина 0,8-0,9 метра і глибина 0,65-0,75 метра.

По всьому периметру краще використовувати монолітний (стрічковий) вид заливки підстави, з використанням армуючої сітки. Якщо тривалість кладки перевищує 18-20 метрів, то необхідно спорудження опорних стовпів, через кожні 7-8 метрів з такого ж матеріалу. Стовпи повинні володіти особливою міцністю і для цього використовуються камені меншою фракції з великою кількістю клейової суміші. Поверх практично готової стіни укладається увінчує карниз, в якості якого використовуються дорожні плити або відповідного розміру і форми камені.

Як естетичного оформлення, деякі майстри-каменярі в середині стіни використовують камені великих розмірів (кругляки). Але ретельно закріпити камені, створити і підібрати форму зможе лише досвідчений майстер.

в Все для дому Переглядів: 2240 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019