Facebook

Особливості та переваги скляних козирків

 
Скляні козирки - сучасний варіант оформлення будівель і особливо вхідної групи. Вони забезпечують захист від дощу і надають фасаду легкий, витончений вигляд. Козирками зі скла обладнують приватні будинки, навчальні та торгові центри, офісні та адміністративні будівлі. З їх допомогою можна облаштувати терасу, літній майданчик або зону паркування.
 

Плюси козирків зі скла

 
Вони поєднують в собі кілька якостей, що вигідно виділяють їх серед аналогічних конструкцій:
 
  • Міцність. Виготовлення скляних козирків проводиться з використанням міцних матеріалів, навіси здатні витримувати значне навантаження, в тому числі і снігову. Вони не кришаться по краях, не руйнуються під впливом вологи, не тріскаються від падіння предметів середньої величини. Щоб розбити такий козирок, потрібно докласти великих зусиль.
  • Безпека. Навіс ефективно захищає людей від опадів і падаючих бурульок. У разі пошкодження конструкції із загартованого скла розлітаються на дрібні осколки з закругленими краями, про які неможливо поранитися. У козирках з триплексу міжслойна плівка утримує розбиту частину, не дозволяючи їй розсипатися.
  • Екологічність. Скляні навіси не схильні до горіння, не виділяють в навколишнє середовище токсичних речовин і не є живильним середовищем для цвілі.
  • Світлопроникність. Прозорі навіси добре пропускають сонячні промені і не перешкоджають огляду. Вхід до будинку отримує максимум природного освітлення.
  • Декоративність. Козирки зі скла здаються дуже легкими. Їм можна додати різні відтінки, прикрасити зображеннями, обладнати підсвічуванням або оригінальними кріпленнями. Все це дозволяє скляним навісів органічно поєднуватися з фасадами будь-якого стилю.

До речі, якщо вас цікавлять скляні козирки, то радимо перейти на сайт almeta.com.ua.

Різновиди козирків

Виробники пропонують великий вибір навісів різних розмірів і конфігурацій. Скляні козирки можуть бути виконані з плоских листів прямокутної, напівкруглої, трапецієподібної форми або мати складну криволінійну поверхню.
 
Найчастіше можна зустріти 1- або 2-скатні конструкції, навіси у вигляді арки або купола. Прості невеликі козирки складаються з одного аркуша. Навіси великих розмірів комбінують з декількох частин.
 
Для виробництва козирків використовують панелі із загартованого скла або триплекса товщиною 10-20 мм. Опорні і кріпильні елементи виготовляють з металу, переважно - з нержавіючої сталі. Товщина скла і тип фурнітури визначаються передбачуваного навантаження на навіс і несучою здатністю стіни будівлі.
 

Особливості монтажу

 
Скляні козирки кріпляться до фасаду кількома способами:
 
 
  • на каркасі - навіс укладають на металеві склотримачі, навантаження приймає на себе стіна будівлі;
  • на кронштейнах - козирок підвішують на троси і фіксують додатковими куточками для міцності, такі конструкції виглядають практично невагомими;
  • на опорах - під великі важкі навіси встановлюють колони.
 
Для захисту від лавиноподібного сходу снігу на скатні конструкції додатково встановлюють невеликі перила.
 
Вибираючи козирок зі скла, пам'ятайте, що готовий виріб не підлягає різанні або свердління. Ви не зможете підігнати його під потрібний розмір або змінити спосіб кріплення. З урахуванням високої ціни конструкції виготовлення скляного козирка і установку краще відразу доручити професіоналам. 
в Все для дому Переглядів: 31 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 15 серпня 2020