Facebook

Як вибрати холодильник: 5 кроків

Сьогодні ми розповімо про те, як правильно вибрати холодильник. Насправді, це не так вже й складно. Ми позначили п'ять головних моментів, на які точно варто звернути увагу при його покупці.
 

Розміри, об'єм і формат

 
З пошуком моделі потрібного формату складнощів точно не виникне, тому що в магазинах зараз представлений величезний вибір. Потрібно тільки вирішити, який холодильник підійде для вас і вашої сім'ї. Якщо сім'я невелика, можна купити традиційну двокамерну модель шириною 60 см. Якщо людей в одній квартирі проживає багато, то можна придивитися до моделей шириною 70 см. Такого холодильника теж недостатньо? Не проблема! Є моделі формату French Door шириною 90 або 100 см. Але у холодильників із збільшеною шириною є мінус - вони помістяться не в кожну кухню. Для таких ситуацій рішення теж є - це холодильники зі збільшеною висотою (максимальна - близько двох метрів).
 
Що стосується обсягу холодильника (його місткості), то тут все дуже індивідуально. Але все ж є кілька базових критеріїв, які варто враховувати: для сім'ї з 3-4 чоловік підійде модель об'ємом 300-350 літрів, для сім'ї, в якій більше чотирьох осіб, варто вибирати холодильник від 400 літрів. Ми зараз говоримо про загальний корисному обсязі (холодильне відділення + морозилка). Якщо цікавлять цифри по кожному відділенню, то обсяг холодильного відділення повинен бути в 2-3 рази більше морозилки.
 
 

Система розморожування

 
Ручне розморожування - це, звичайно, минуле століття. Зараз є дві схеми розморожування, які повинні бути в сучасному холодильнику - повний No Frost або крапельне в холодильній камері і No Frost в морозилці. Повний No Frost захищає холодильне відділення від надмірної вологості, яка іноді може навіть призвести до утворення цвілі (особливо, якщо продукти зберігаються неправильно). Але є один нюанс - продукти потрібно зберігати упакованими, інакше вони обвітриться через циркуляції в холодильнику досить сухого холодного повітря (а хтось взагалі зберігає продукти без упаковки?). Крім того, елементи No Frost займають в холодильнику більше місця, і це трохи з'їдає корисний об'єм.
 

Внутрішнє оснащення

 
У більшості сучасних моделей полки зроблені із загартованого скла і витримують навантаження до 30 кг. І виглядає таке рішення симпатичніше ґратчастих полиць. Але є один мінус - суцільне скло заважає рівномірному розподілу холодного повітря, тому потрібно звертати увагу на наявність багатопотокового охолодження (сенс в тому, що повітря через кілька повітропроводів підводиться до кожної полиці). Також ми радимо звернути увагу на наявність зони свіжості, в якій підтримуються оптимальна температура і вологість для зберігання різних продуктів. Ще краще, якщо таких зон буде кілька, адже умови зберігання, наприклад, охолодженого м'яса і овочів відрізняються - зберігати їх в одному боксі не вийде.
 

Управління

 
Зараз вже складно говорити про якесь інше управління, крім електронного, тому що електромеханіка залишилася тільки в самих бюджетних моделях. Електронне урядування створює велику варіативність налаштувань - температури та інших додаткових режимів (наприклад, «Суперохолодження», «Суперзаморожування» і «Відпустка»). Що стосується управління холодильником зі смартфона, то його необхідність викликає багато суперечок. І, на жаль, в Україні поки не повністю реалізовано повне віддалене взаємодія (наприклад, немає прив'язки до продуктовим рітейлерам і можливості швидко замовити відсутні продукти через додаток холодильника). Але все ж плюси є. Наприклад, деякі сучасні моделі можуть пропонувати рецепти з тих продуктів, які в них зберігаються. Також максимально швидко можна дізнатися про несправності пристрою, тому що вся інформація прийде на смартфон.
 
 

 Компресор

 
Тут ми однозначно рекомендуємо холодильники з інверторним компресором. Такі моделі тихіше працюють (так як такий компресор працює в повну потужність тільки до досягнення необхідної температури), а ще вони довговічніше (менше зношуються елементів) і економлять електроенергію за рахунок оптимізації роботи системи охолодження. Без мінусів теж не обійшлося - це більш висока вартість і чутливість до перепадів напруги.
в Все для дому Переглядів: 15 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 01 червня 2020