Facebook

Декоративні оздоблення

У сучасному світі існує безліч декоративних матеріалів застосовуваних для обробки стін. Серед іншого можна виділити декоративну штукатурку, яку використовують як для внутрішньої, так і зовнішньої обробки. Нанесення декоративної штукатурки не настільки трудомісткий процес. Але треба усвідомлювати, що без знання, вміння і дотримання технології нанесення, позитивного результату, щодо якості, вам не досягти.

На ринку будівельних матеріалів декоративна штукатурка представлена ​​у великому асортименті. Такими компаніями як OIKOS, Baldini, українською компанією Sandal і т.д. Склад штукатурок дуже різноманітний. Вони виробляються на основі вапна, акрилових смол, бавовняних волокон, (вапняне молочко, гранули теракоти), можуть бути одноколірними, тонованими в будь-який відтінок

До речі, на сайті laminat-parket.com.ua/laminat ви можете придбати якісний ламінат за вигідними цінами.

При використанні структурної штукатурки рельєф поверхні створюємо за допомогою спеціальних операцій з використанням підручних інструментів і засобів. Фактурні декоративні штукатурки не потребують ніяких операцій, за винятком нанесення, в цьому випадку рельєф буде виходити сам собою. Залежно від структури складу декоративної штукатурки будуть змінюватися її властивості.

З не водних штукатурних складів найбільш використовувані це матеріали, які зроблені на основі епоксидних і поліуретанових смол. Дані штукатурки досить практичні, вони є дуже міцними і таким чином абсолютно не згорають. У структуру декоративних штукатурок може входити різні наповнювачі певної зернистості, наприклад, штукатурки з великими гранулами використовуються, досить широко, при оздобленні фасадів будівель. Декоративна штукатурка з маленькими гранулами використовується для внутрішньої обробки, так як на її менше осідає пил і бруд.

Між іншим, на сайті laminat-parket.com.ua ви можете знайти багато видів якісного підлогового покриття просто зараз.

Перед нанесенням декоративної штукатурки, оброблювану поверхню потрібно ретельно підготувати, щоб вона була чистою і рівною, і звичайно міцною. Для того щоб поверхня не обсипалася і не кришилася, її краще обробити акриловою ґрунтовкою глибокого проникнення. Деякі види декоративної штукатурки потрібно розводити водою. Але краще використовувати суміші, які вже готові до застосування. Товщина шару, що наноситься повинна 1-1,5 міліметра, можна звичайно і наносити більш товстим шаром, але це збільшити витрату суміші і відповідно кінцеву вартість. Тому нерівності стін рекомендуються усувати на стадії підготовки. З цим завданням добре впораються звичайні штукатурні та шпаклювальні суміші.

в Все для дому Переглядів: 648 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 23 березня 2019