Facebook

Як вибрати банкетку в передпокій

Спочатку банкетки з'явилися кілька століть назад, і використовувалися в якості місць відпочинку на балах і банкетах (звідки і пішла назва предмета меблів).

 

Банкетка без спинки більше нагадує тахту, модель зі спинкою - лавку або невеликий диванчик. Крім того, в залежності від конструкції вироби, його можна використовувати як ящик для зберігання дрібних предметів - ключів, засобів для догляду за взуттям тощо.

Банкетка демонструє повагу до гостей, відразу з порога заявляє про стилі, в якому оформлено житло, а також створює комфортні умови для власника будинку.

Як вибрати банкетку в передпокій

1. Важливим критерієм вибору банкетки є функціональність. Якщо виріб буде використовуватися тільки як місце для сидіння, то наявність скриньок не обов'язково. Якщо ви плануєте використовувати банкетку для зберігання дрібних речей, то звертайте увагу на наявність скриньок і поличок.

2. Банкетки в передпокій доступні в різних стилях і матеріалах, включаючи дерево, метал, пластик, скло і т.д. Предмет меблів повинен органічно вписатися в інтер'єр житла.

3. Краще купити виріб, оббите шкірою або шкірзамінником - це і практично, і красиво, але, якщо вас не влаштовує ціна, тоді зверніть увагу на оббивку з щільною і легкої в догляді тканини.

4. Найпростіші варіанти банкетки мають вигляд лави з м'яким або твердим сидінням, під яким розташована одна або кілька полиць для взуття, які можуть мати закриваються дверцята (як у тумби) або ж бути відкидними. Слід зазначити, що вони краще захищають взуття від пилу і світла, ніж відкриті полиці.

5. Банкетка може бути розрахована на одного або на двох і більше осіб, тому визначтеся з тим, який з варіантів вам більше підійде - в залежності від потреб і від площі передпокою. З таким же підходом потрібно підійти до вибору.

6. У будинку, де є маленькі діти, до стійкості варто пред'явити підвищені вимоги. Зверніть увагу на якість ніжок або коліщат, перевірте надійність з'єднань і висувних механізмів, а також виключіть наявність гострих кутів - це знизить ризик випадкової травми

в Меблі Переглядів: 925 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022