Facebook

Вагонка для бані: яку вибрати

Вагонка досить популярний матеріал для обшивки сауни або лазні. Це викликано тим, що обшиті вагонкою стіни відмінно "дихають", а різноманітність видів даного матеріалу дає можливість виконати будь-які концепції. Також необхідно пам'ятати і про екологічну складову даного матеріалу. А де ще застосовувати натуральне дерево, з якого виконана вагонка, як не в лазні.

 

До плюсів вагонки відносяться:

  • • Чудова стійкість до вологи;
  • • Звичайність обробки і монтажу;
  • • Великий експлуатаційних період;
  • • Прекрасний "справжній" зовнішній вигляд;
  • • Хороші тепло- і звукоізоляційний властивості.

До вищеописаних переваги вагонки я ще додам можливість приховати за цим матеріалом для оздоблювальних робіт різні комунікації. Також, для стіновий обробки вагонкою не треба відмінно ідеальне підстава. Саме основне, точно зробити каркас з рами.

Зараз, в точках продажу матеріалів для обробки можна придбати вагонку вироблену з різних видів деревини. Яка з них краще? Це, все таки, основне питання, яке робиться перед людиною, який вирішив побудувати власну лазню.

Вагонка для бани з липи один з тих матеріалів, що не дефектний. Вона м'яка і дуже легко нагрівається і неквапливо холоне. Але, навіть дуже прогріта вагонка з липи ніколи не обпече шкіру. А яким запахом заповнюється лазня обшита таким облицювальною запахом! Масла на ефірній основі, виділяються липової вагонкою, оказія ефект оздоровлення.

Осинова вагонка, на відміну від липової, володіє високою твердістю. Завдяки цій характеристиці вона послужить досить довго. Правда того аромату, яким володіє липа, осикова вагонка порекомендувати не може. Ще варто сказати сучки, що зустрічаються в осиковою вагонке, стануть основою опіків.

Вагонка з вільхи володіє цікавим відтінком, і цінуватися не тільки у нас в державі, а й за кордоном. Плюсом вагонки з вільхи вважається відсутність сучків і непотрібність в шліфовці.

Вагонка з кедра наділить баню вишуканим характером. Кедр володіє цікавою фактурою, червонуватим відтінком і індивідуальним запахом. Масла на ефірній основі, що утворюють кедровий запах, корисні людям із захворюваннями серця і верхніх дихальних шляхів.

За допомогою вагонки з модрини можна зробити в сауні особливий інтер'єр. Але, беручи до уваги красивого і оригінального вигляду, вагонка з модрини має корисні антиоксиданти, які зможуть допомогти виводити з організму шкідливі токсини і шлаки.

Рідко в наших саунах можна зустріти вагонку з хемлока і абаші. Хемлок (канатская тсуга) це вічнозелене дерево, що досягає у висоту 50 метрів. Вагонка з дерева хемлока схожа на дуб і має милий хвойний запах.

Що відносно абаші, то її найголовніше гарна якість милий шоколадний відтінок, який отримує вагонка після обробки термічним способом. Також, вагонка з абаши не має сучків.

в Облицювання Переглядів: 2559 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 17 січня 2021