Facebook

На що звертати увагу при виборі будівельної компанії? Відповідає Козак Михайло Михайлович

На сьогоднішній день на ринку будівельних послуг м. Києва та області існує більше ста будівельно-проектних компаній, які надають послуги зі зведення споруд різної складності – від невеликих приватних будинків, до величезних торговельно-розважальних центрів.

 

Сьогодні ми зробимо спробу розібратися, на які саме аспекти слід звернути увагу замовнику будівництва, щоб буди впевненим у якості виконання майбутньої споруди. Для цього ми поспілкувалися з директором будівельної компанії КМ Буд Козаком Михайлом Михайловичем, та задали йому декілька питань, на які пан Михайло люб’язно погодився відповісти.

Що саме головне на етапі відбору підрядної організації?

Перш за все, треба звертати увагу на ліцензії та дозволи. Під час візиту до офісу будь-якої будівельної організації не посоромтеся перевірити, чи не сплинув строк дії дозвільних документів, ким та коли вони видані, як давно дана організація фігурує на ринку надання будівельних послуг. І якщо з цим все у порядку, тоді можна переходити до наступного етапу – пошуку відгуків про дану організацію у мережі Інтернет.

На що треба звертати увагу, читаючи відгуки?

По-перше, на їх наявність. Часто буває так, що будь-яку інформацію стосовно підрядника знайти практично неможливо. Зрозуміло, що саме так і може бути, якщо організація заснована зовсім нещодавно, але загалом, це має насторожити і мотивувати для більш детального пошуку інформацій про діяльність даної організації.

Друге, на що також обов’язково слід звернути увагу – це терміни виконання. Досить часто підрядники «грішать» значним затягуванням строків, яке стається в силу досить різних причин. Загалом, можна вважати нормальним, якщо об’єкт здається із затримкою у якийсь зовсім незначний термін. Для якогось об’єкту це може бути тиждень, а для якогось і місяць, Все залежить від складності. Але загалом, якщо за організацією спостерігаються регулярні затягування термінів будівництва – краще пошукати більш пунктуального підрядника.

Що ще є важливим?

Не можна пропустити і такий момент, як правильне оформлення договору. Для вирішення цього питання обов’язково треба залучити юристів. Також слід звернути увагу і на кваліфікацію фахівців даної організації та постійність їхньої роботи на даному підприємстві. Якщо більшість працівників є постійним, а не тимчасово оформленими контрактниками, це буде запорукою якісного виконання роботи, оскільки можна буде бути впевненим в досвіді їх роботи.

в Все для дому Переглядів: 69 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 17 липня 2019