Facebook

Монтаж систем опалення - 6 головних моментів

Технологічних можливостей і способів зробити продуману систему опалення в будинку маса, але як вибрати правильну? Підбір оптимального варіанту, що забезпечує надійність труб, комфортне повітря і економію витрат - мабуть, головні параметри діяльності під ключ, яку вибирають для нормального та безперебійного функціонування системи. Що входить в даний комплекс робіт? Схема включає створення проекту, пуско-налагоджувальні роботи, техобслуговування. Що важливо знати при монтажі опалювальної системи?

 

6 ключових моментів вдалого монтажу:

  1. Спочатку розробляється проект для всього будинку і складається кошторис. Ці 2 параметра залежать від інфраструктури будівлі. Проектувальники враховують характер будівлі, сезонність, призначення, потреба в автоматизації.
  2. Вибирається матеріал і обладнання з комплектуючими, котелень приладів. Це можуть бути газові опалювальні прилади з теплогенераторами або водогрійні агрегати, бессварочного труби марки Rehau, що користуються попитом, панельні, секційні радіатори і багато іншого.
  3. Потім проводиться установка трубопровідної системи, теплообмінників та інших приладів. Тут ви можете замовити всі необхідні роботи у професіоналів.
  4. Майстер встановлює котел, вибираючи твердопаливний, електричний або газовий. Вони можуть бути винесені в окрему котельню.
  5. Підключаються комунікації, і проводиться опресовування.
  6. На фінішній прямій система запускається.

Як правильно вибрати труби? Однозначної відповіді немає, але головне керуватися надійним виробником.

Опалення сильна трубопроводами, їх вибір диктує надійність і міцність конструкції. У трубах не використовуються гумові ущільнювачі, і вироби цілком представляють собою варіанти без швів. Вони володіють стійкими характеристиками по відношенню до механічних пошкоджень і служать 50 років. Дуже добре справляються з тиском в 10 атмосфер і працюють без накладок в 95 градусів в теплоносії. Такі труби застосовуються успішно в радіаторному, магістральному типі опалення, при облаштуванні теплої підлоги.

До установці запуску котельного обладнання допускаються тільки фахівці. Комплексні послуги професіоналів допоможуть уникнути прикрих помилок, будь то неправильний вибір котла не "з тієї потужністю», низьким ступенем безпеки котельного приладу, невідповідного насоса і інших. Монтаж отопления повинен здійснюватися під «пильним оком» профі.

в Все для дому Переглядів: 874 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022