Facebook

Пластикові труби: нюанси вибору

 

Полімерні або пластикові труби користуються великим попитом і популярністю, зважаючи на їх не велику вартість, великого терміну експлуатації, безпеки і відсутності проблем в обслуговуванні.

За призначенням вони поділяються на труби для опалення, для каналізації, для водопроводу.

Мають незаперечні переваги перед металевим традиційним варіантом в тривалості терміну експлуатації, він перевищує майже в 2 рази термін використання сталевих труб і становить 50 років.

Пластикові труби мають досить низьку теплопровідність і не вимагають теплоізоляції, як їх металевий аналог. На їх поверхні волога практично не конденсується.

Вони мають легку вагу, це полегшує їх розвантажити-навантажувальні роботи і транспортування. Прокладаються або укладаються вони швидко і просто монтуються. Не схильні до корозії.

До речі, на сайті santehkomplekt ви можете придбати якісні пластикові труби вже зараз.

Як для зовнішнього використання, так і для внутрішнього в рівній мірі зручні. Мають гарну звукоізоляцію - незалежно від напору води, шум з труб не чути.

Пластикові трубиНа будівельному ринку представлений великий асортимент пластикових труб з різних матеріалів. У їх виробництві використовується полівінілхлорид, поліпропілен, поліетилен, а також існують металлополімерниє і металопластикові труби.

Використовують поліпропіленові труби для каналізації, для влаштування водопроводу, як гарячого, так і холодного, для опалення, в конструкції теплої підлоги а так само для багатьох інших потреб в господарстві.

Для кожного виду використання є свої особливості, що впливають на довговічність служби пластикових труб. Тиск води і її температура мають найбільше значення в цьому. Для транспортування холодної води купується не дорога труба з тонкими стінками, а для системи опалення дорогі труби з металопластику або складні армовані.

Слід знати, що труби з пластика треба берегти від дії сонячного світла. Згодом вони зношуються і стають менш міцними. Монтаж таких труб для кожного виду особливий. Для пристрою водопроводу з гарячою водою можна застосовувати в повному обсязі види труб з пластичного матеріалу.

Пластикові труби на сьогоднішній день найбільш надійні та довговічні в експлуатації. Вирішивши використовувати їх в облаштуванні свого житла корисно буде пам'ятати про особливості їх окремих видів, ретельно вибрати перед покупкою, скориставшись консультацією продавця на додаток до всього вищесказаного.

в Будівельні матеріали Переглядів: 661 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 23 січня 2021