Facebook

Ламінат: як правильно вибрати?

Естетичність та зручність у використанні ламінату добре відомі кожній людині. Але далеко не всі знають, як правильно вибрати цей матеріал. Адже сучасний ринок пропонує стільки різновидів ламінату, що звичайний споживач відчуває себе ніяково, намагаючись підібрати для свого житла підходящий варіант. Саме тому потрібно володіти певною інформацією, щоб не губитися при виборі ламінату.

Придбати ламінат сьогодні можна для будь-якого приміщення і будь-якого інтер'єру. Вартість матеріалу при цьому знаходиться в прийнятних рамках, що робить його доступним для практично будь-якого споживача.

До речі, ви можете купити ламінат в інтернет-магазині laminat-1.com.ua просто зараз за найдоступнішими цінами на ринку!

Вибираючи ламінат, увагу варто звернути перш за все на його клас. Віддавати перевагу тому чи іншому варіанту слід з урахуванням типу приміщення, для якого купується матеріал. Найбільші навантаження покриття для підлоги відчувають на кухнях і в передпокоях. Тому для таких приміщень потрібно використовувати ламінат найвищих класів.

При виборі ламінату для кухні необхідно враховувати не тільки величину навантажень, але і вологостійкість. Навіть якщо придбати дорогий матеріал найвищої якості, але з низьким рівнем вологостійкості, то це буде звичайним викиданням грошей на вітер. Ламінат без позначення на ньому вологостійкості навряд чи забезпечить тривалу експлуатацію, так як будь-який, навіть самий незначний проникнення води в стик панелей призведе до розбухання покриття в цьому місці. І чим більше зволожиться підлогу, тим більше він буде деформуватися. А це, звичайно, дуже неприємно.

Коли буде обраний підходящий варіант ламінату, для нього буде потрібно підібрати підкладку. Обійтися без неї практично неможливо, особливо якщо укладання матеріалу здійснюється на бетонну основу, яке вкрай складно піддається вирівнюванню. Це означає, що самостійно зробити бетонну підлогу ідеально рівним практично не представляється можливим. Тому щоб уникнути ризиків краще разом з ламінатом придбати підкладку.

В якості підкладки можна використовувати найрізноманітніші матеріали, вибір оптимального варіанту з яких залежить від бюджету на покупку і особистих переваг. Якщо від сусідів добре чути шум, то слід придбати звукоізоляційні підкладку. Вона буде виконувати відразу дві функції, однією з яких є вирівнювання підстави, а інший - перешкоджання проникненню шуму. Вельми затребуваними є також підкладки з синтепону, картону і коркового дерева.

Для приміщення, обладнаного системою теплої підлоги, слід вибирати ламінат тільки з певною маркуванням. В іншому випадку будуть марні всі труди і повністю зіпсований настрій.

в Будівельні матеріали Переглядів: 616 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022