Facebook

Переваги модульних конструкцій

Одна з основних переваг швидкомонтованих модульних будівель - це швидкість їх будівництва і зручність транспортування модулів. Наприклад, будівля в два поверхи з таких блоків можна зібрати всього за кілька днів.

 

Розміри стандартних модульних конструкцій, з яких збирають такі будівлі, можуть коливатися по всіх параметрах. Так, стандартна ширина їх становить 240-250 см, по довжині можливі розбіжності від 6 до 9 м, а у висоту вони бувають 260-280 см. Залежно від характеру основи і розміру готового будинку, в ньому може міститися кілька десятків блок-модулів . На кожному блок-контейнері є спеціальні кріпильні вузли, за допомогою яких можна легко і швидко зробити стикування секцій.

Дуже часто модульні будівлі використовуються на великих промислових об'єктах в якості тимчасового житла (битовки, гуртожитки), місць для зберігання матеріалів та інструментів, техніки, для розміщення цехів або з іншою виробничою метою. Оскільки блок-модулі передбачають використання в регіонах з різним кліматом, з них виходять навіть розбірні мобільні будинки.

Варто відзначити, що в порівнянні з капітальним будівництвом ціни на мобільні будинки, в яких би цілях вони не використовувалися, досить доступні для споживача. Такі споруди можуть стати не тільки тимчасовим рішенням житлового питання, а й цілком повноцінним житлом. Завдяки можливості перепланування і облаштування інженерних систем, такі конструкції навіть більш зручні в плані експлуатації, ніж каркасні.

Існує три різних варіанти складання модульних швидкомонтованих будівель:

  • стандартні блок-модулі поступово транспортують на місце збірки і стикуються між собою;
  • застосовують спеціальні блок-модулі, які відрізняються Полістової методом збірки - їх монтують безпосередньо на будмайданчику;
  • готове модульне будівля, зібране за принципом сендвіч панелей, проводиться на заводі-виробнику і потім транспортується на місце установки.
в Все для дому Переглядів: 335 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 01 червня 2020