Facebook

Укладка ламінату своїми руками

Для початку потрібно розібратися, що являє собою ламінат. Це такі панелі з деревинно-волокнистої плити. Матеріал повністю натуральний і має багатий зовнішній вигляд. Володіє характеристиками паркетної дошки, але при цьому його вартість значно нижче. Дуже простий в укладанні, з цим завданням впорається абсолютно будь-яка людина, маючи деякий інструмент і знаючи деякі аспекти укладання. Враховуючи всі ці властивості, ламінат став досить популярним підлоговим покриттям.

Слід знати, що ламінат не варто укладати в приміщеннях, що контактують з водою. Поверхня під ламінатом повинна бути ідеально рівною, в іншому випадку він буде скрипіти і з часом замки ламінату прийдуть у непридатність. Ламінат повинен після покупки полежати дві доби при такій температурі, в якій він буде стелитися. Панелі краще укладати довжиною стороною перпендикулярно вікна, це зробить стики менш помітними.

А взагалі найкраще викликати спеціалістів компанії Брендпол, які швидко та професійно укладуть ламінат за доступними цінами!

Перед укладанням поверхня повинна бути чистою, краще її пропилососити. Далі, укладається поліетиленова плівка, а на неї підкладка. Шви цих матеріалів з'єднуються скотчем між собою. Не рекомендується використовувати найтовстішу підкладку, так як важка меблі буде її продавлювати і між плінтусом і ламінатом утворюється помітна щілину. Від стін з усіх боків потрібно відступати приблизно 8 мм. Щоб це відстань дотримати, краще по периметру вставити дерев'яні бруски відповідної товщини. Це відстань потрібно для розширення при підвищенні температури.

Як же правильно укласти ламінат? Спочатку слід розподілити довжину панелей, так щоб в кінці не залишалася шматок менше 20 см. Принцип укладання полягає в тому, що шов наступній панелі ряду повинен припадати ближче до середини панелі попереднього ряду. Кожна панель між собою з'єднується торцем за допомогою замка, якщо є невелика щілина, то потрібно через дерев'яний брусок або спеціальний інструмент підпис його в потрібну сторону. Якщо остання панель не поміщається, її слід обрізати електричним лобзиком. Аналогічно збирають і другий ряд, його під кутом вставляють у паз першого, а після вся смуга притискається до підлоги. Так панелі ламінату з'єднуються між собою, так званим замком. Принцип укладання подальших рядів аналогічний. При монтажі останнього ряду можуть виникнути труднощі. Всі панелі, швидше за все, доведеться різати уздовж. Заклацнути цей ряд можна скориставшись обценьками, впершись його через дерев'яний брус в стіну.

в Облицювання Переглядів: 2351 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 13 грудня 2018